Skocz do zawartości

Tesoro Cibola/Tejon czy Vista smart+ lub vista Gold


kambodza1992

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Ja nie fantazjuję, bo Tejona używałem także na mokrym piasku bałtyckim przez ok 5,5 roku ze świetnymi rezultatami. Idel a jak nazwać twoje fantazje o kupnie działki i budowie domu w miejscowości I.... gdzie spotkaliśmy się kilka lat temu i chciałeś pozbyć się konkurencji?: Mega Kłamstwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej działki? Nigdy nie kupowałem żadnej działki. Mam dwie posesje i obie odziedziczyłem...
Raned, przyjacielu, weź Ty może jakieś stosowne" leki...
Jakiej konkurencji? Ciebie? jesteś Inżynierem sieciowym? Projektujesz systemy przemysłowe? Jeśli tak, to może rzeczywiście miałem z Tobą jakieś konkurencyjności" okołomerytoryczne. Ale widno sklera mi zatarła Twój obraz w pamięci...
Ok, po plaży, to i ja chodziłem nawet z Eagle Spectrum i ... paradoksalnie najwięcej nim znalazłem. Chadzałem też z Vaquero, bo lekki i dobrze mieści się w plecaku, co nie zmienia faktu, że wszystkie te detektory po prostu są beznadziejne w mokrym piachu. Ze znanych mi sprzętów tylko produkty Minelaba zachowują się w takich warunkach dobrze...
Ale wiadomo ... najlepiej na wykrywaczach zna się stały bywalec Izdebna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdego wykrywacza można używać nawet na mokrym słonym piachu. Nawet takie PRYMITYWNE BADZIEWIE jak Tesoro. Tyle że jest to upierdliwe, bardzo ogranicza możliwości nastaw i wymusza inne ograniczenia. W ogóle bez porównania do FBS, które też mają problem, ale radzą sobie nieporównanie lepiej. Bo do tego je wymyślono, żeby sobie radziły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzęczek ma rację, Raned.
Ty się bracie rozminąłeś z powołaniem.
Powinieneś też rozważyć prowadzenie kursów megalomanii oraz przekonania o własnych racjach dla nieśmiałych i zakompleksionych. Zbiłbyś fortunę.
Żebyś ty chociaż te urządzenia, którymi kupczysz skonstruował. Ba, zaprojektował chociaż. Chociaż fragment. No chociaż polutował PCB... Zupełnie nie rozumiem jaką przyjemność czerpiesz w konfrontacji handlarza z inżynierami.
Chyba coś jak ten pijaczek z kręgów Polonii amerykańskiej, który zaczepił Gołotę na ulicy, dostał w machę, a potem chodził i chwalił się, że bił się z Gołotą.
Taka anegdotka lokalna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie