Skocz do zawartości

A w Gdańsku Sowietów nie szukamy.


Rekomendowane odpowiedzi

Julisia , naprawdę ręce opadywują jak się Ciebie czyta.
We Wrzeszczu obóz koncentracyjny dla żołnierzy SS ?????????
Ale w którym Wrzeszczu? Może w tym koło mleczarni na Maćkach? I nie koncentracyjny tylko karny.
Kogo to ja chciałem na parking przenosić?I kiedy? Dalej nie potrafisz zrozumieć co czytasz? Fakty nie pasują to tym gorzej dla faktów?
Wiesz , za Buga , nie zza Buga , może zza Odry . Wujek miał na nazwisko Klimek. Mówi Ci to nazwisko coś?
I jeszcze jedno. Co do czystych rączek. To jak myślisz , jakby nie te wszystkie obozy wokół i w samym Gdańsku to kto by musiał w stoczni zapitalać? Kto by na okolicznych polach kartofle kopał?
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
A Ty ciągle swoje.

Tak być może nie zrozumiałem tego tekstu o miejscach zakopania szczątków. Tak niestety piszesz.
Co do innych spraw nie chce mi się już tego komentować.

Co do obozu we Wrzeszczu,
Sprawdź sobie tę listę, czego był on filią.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Obozy_niemieckie_1933%E2%80%931945_%28lista%29

Tak, tak masz rację. Trzeba było wymordować tych niemiaszków- cywilów bo robotnicy przymusowi pracowali na polach.
Nie wiem jakim Klimkiem sobie g... wycierasz. Może chodzi o Jana, ale on też miał obywatelstwo Wolnego Miasta Gdańska, więc szkop ? Dobrze mu tak ? Miał może rodzinę jeszcze w 45 w Gdańsku, może chowali się w trakcie walk w schronie...ale co tam. Szukaj Jacku podpalaczy sierocińca, to ważne (albo zmuś Niemców żeby szukali bo masz przecież prawo !). Temat uważam za wyczerpany.

z poważaniem


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 17:30 26-04-2016
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yetti tu właśnie mamy przykład kultury i sztuki. Jak sie ma za ozmówcę" taką sztukę to trudno zachować kulturę. Liznęło toto trochę , na portalu trójmiasto.pl i już wyskakuje z wiedzą . A czytanego tekstu ogarnąć nie potrafi. Jak to było z tym kawałem o zadaniach z matematyki na maturze? Rok 2020 pokoloruj drwala?
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liznęło czego ?
Nie ogarniam tekstu?
A Ty ogarniasz ? Wkleiłem Ci przecież link. Dobrze wiesz że chodzi o ul.Starogardzką. Pracowali oni na polach przy lotnisku.
Chcesz mnie uczyć historii Gdańska? Od 400 lat tam mieszkamy i nie szukamy pociotków żeby być bardziej koszer ".

Pisałeś w swoich postach na forum, że zajmujesz się poszukiwaniami fantów". Wykopujesz je ? Razem ze szczątkami ? Łupy" zabierasz a szczątki z powrotem do ziemi ? To czym się zajmujesz ? Wiesz jak to się nazywa?

Twierdzisz, że na Srebrzysku są groby Niemców z 1939 ? Tych z Poczty i Westerplatte. Nie ma ich tam. Czy ma to coś wspólnego z rozwijającym się cmentarzem w Pruszczu? Może w Laskowicach (tak dla odróżnienia od sowietów) ?

Mogę być gimbusem, ale nie groź mi i nie sugeruj, że donoszę bo z całą pewnością w mojej wadze nie chodzisz". A kobietom nie jestem tak jak Człowiek śniegu to tylko Mietek lub Zdzisiu, nieważne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julisia buahahahaha , Yetti prosił żeby nie kopać leżącego.No to gimbusie do pracy , odpal w necie globus Wrzeszcza i znajdź tam Starogardzką. Hm od 400 lat mieszkacie w Gdańsku a nie wiecie gdzie Wrzeszcz a gdzie Maćkowy???????
A co do Srebrzyska napisałem Ci wyraźnie gdzie leżą Ci z Poczty i z W-tte. Taka Twoja znajomość Historii Miasta.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie