Jump to content

Asysta honorowa WP


Recommended Posts

To samo co spęd szkół na superprodukcje typu Tajemnica Westerplatte w roku 1920 z Nataszą na cekaemie. Po to jest Minister (św Antoni , Patron(przepraszam Patrona :D) obłąkanych.
Jest Minister , jest decyzja , jest asysta. Ciesz się że Minister od Administracji nie podjął decyzji o miesięcznicach w każdej miejscowości powyżej 30-tu mieszkańców.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Sądząc po ruchach w kadrze dowódczej policji (kryterium - nie dopuszczać tych, którzy ROZPOCZYNALI służbę przed 1989), lada moment i przytoczony we wcześniejszym poście ceremoniał wojskowy zostanie odpowiednio skorygowany - np. w taki sposób - wojskowa asysta honorowa podczas pogrzebu przysługuje wyłącznie tym, którzy służbę wojskową rozpoczęli po 1989... Całkiem prawdopodobne, co? Tymczasem pozostaje mi odetchnąć z ulgą, że mój dziadek w ubiegłym miesiącu zdążył na tamten świat" zanim ktoś pozbawiłby go pośmiertnego prawa do asysty honorowej w uznaniu zasług dla amtego" wojska - cóż, daty urodzenia sobie nie wybierał. Liczby jemu podobnych, oczekujących na swoją kolej, nie przytoczę, ale z pewnością jest to nadal kilka tysięcy b. wysokich rangą oficerów.

M.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information