Skocz do zawartości

Kolekcje Klamer vol.XX


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 460
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 weeks later...
Chcesz mnie na siłę zbanować to masz taką możliwość" - coś mi imputujesz?!

uderz w stół - nożyce się odezwą a skoro w ten sposób rzecz ujmujesz...

Personalnie i po nicku nikogo nie upominałem - rzuciłem problem do ogółu - ty jeden jak widać pragnący jesteś.

Proponuję abyś następnym razem swoje przemyślenia przesłał via mail i nie zgrywał męczennika (przyszłego/niedoszłego ?) na Forum - nie masz nawet ostrzeżenia nie wspomnę o kartce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to dział z oryginalnymi klamrami.Kolega FestungGlogau wstawił kopię.Więc próbowałem go w delikatny sposób o tym poinformować bo pewnie wydał parę stówek.A waść od razu piszesz o chyba, że ktoś ma ochotę na gratisa to nie ma problemu - nie mam limitu" To co napisałeś to jawne straszenie.A na to sobię nie pozwolę.Nie musisz mnie koleżko banować bo ja sam już więcej na tę stronę nie wejdę.Jedyne co możesz zrobić to pocałować mnie w mój Boski zadek.Z totalnym brakiem szacunku nie pozdrawiam.Boskitomasz.

ps. Rób tak dalej to nawet pies z kulawą nogą tu nie zajrzy a tacy ludzie jak ty działają tylko na szkodę forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego co się tak stresujesz tyfus wyraźnie widać nie podał do kogo to skierowane pilnował porządku i tyle a ty od razu się obrazaszsz;). Panowie nie nakrecajmy spirali nienawiśći wiem że życie czasami daje w kość ale to nie sposób na takie tam. Polecam siekierę kupkę drewna i tak z 2 godzinie na ostrym spidzie zawsze działa;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza tylko że mój post był nad postem tyfusa tylko został przez niego wykasowany.Dlatego nie ma obrazu całej rozmowy.Nie po to robię zdjęcia opisuję wstawiam i pomagam kolegom od dość dawna aby zamiast podziękowania zostać straszonym.Zresztą to i tak nie ważne.Są inne fora na których moderatorzy pomagają forumowiczom.Zresztą to nie pierwszy taki post tego jaśnie pana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boskitomasz - wystarczyło napisać, że to kopia i poradzić by wstawił na ID w celu sprecyzowania. Ty natomiast piszesz, cyt. fragment: ...oczywiście mogę się mylić ale zasiała u mnie ziarno niepewności.Poczekamy na wypowiedzi specjalistów Pozdrawiam Tomek." - czym zachęcasz innych do wypowiedzi odnośnie oryginalności w tym wątku, nie wspomnę o dziale, który do tego nie jest przeznaczony.

skoro tak prostej sprawy nie rozumiesz - twój problem.

i doceniam twoje chamstwo.

koniec dyskusji nie na temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie