Skocz do zawartości

Kolekcje Klamer vol.XX


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 460
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

  o nie samowite..." kijow polskiego języka to ty sie chyba uczyłes w Berezie K. Buehehe
Osobisćie zostałem poproszony o rozkręcenie upadającego wątku,masz jakieś klamry bez trupiej patyny?nie!więc zajmij sie pucowaniem tych pokoji co wynajmujesz bo ludzie narzekają że smierdzi pleśnią vel szubrawcze,przyznaj sie że siedzisz tu tylko dlatego bo forum jest pro-banderowskie:D
I skończ sie czepiac boskiegtomasza :d
Żeby nie było że spamuje jak kijow, wklejam moja klamre Honvedów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak jak bagnetss vel yukon vel deluxss i nie wiem jak jeszcze identyfikuje u mnie w wątku widełki od klamer to fakt jestem pełen podziwu :) bo jeżeli chodzi o klamry to jest do niczego identyfikuje u siebie oryginały jako kopie - ale już jeżeli chodzi o widełki to muszę przyznać że jest dobry !!! zbieżność > wideł tryzup Upowiec nie wiem :) -mało tego robi to o 18 z minutami co znacz że nie może ułożyć się do snu :) Został już wyrzucony z wszystkich forum w Polsce a na P.S jako Yukon zyskał miano akwizytora :) i wywalony na szczaw - wystarczy wejść na P.S i wpisać Yukon - poczytacie sobie chyba na 5 stron :):) Nie wiem naprawdę co to za przypadek ? chciał aby o nim pisać to się piszę :) Opluwali do tej pory mnie i forum Odkrywcy do końca nie wiem za co ale zawsze tu wraca :)):) jak bumerang -kogoś opluć oczernić wystarczy wpisać bagnetss zobaczcie sami dawał zdjęcia szczątków żołnierzy i sam się chełpił że rozkopuje mogiły i że jest osobnikiem który okrada poszukiwaczy - wszystko jest na forum :) pracuję w ratownictwie medycznym i mogę z całą odpowiedzialnością stwierdzić po wpisach tego osobnika iż jest to osoba z zaburzeniami psychicznymi - pewnie tu wróci i nie raz zapewni nam mnóstwo rozrywki :):)


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 12:26 06-08-2015
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację to alpaka :) Ludzie wystraszyli się tych magicznych widełek i powjennego pasa LWP.Ale ja jakoś nie spękałem :) Ten człowiek co dorobił i zainstalował te widełki był super mistrzem !Takiej dokładności to ja nie widziałem.Pozdrawiam Huk :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie