Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

huk 100

Kolekcje Klamer vol.XX

Recommended Posts

Słaba i pogięta bicia populares he he" szwejku no wyluzuj :):) przecież każdy by ją chciał do kolekcji magia ss :) -pozdro

hej, ano magia, ja do tej pory mam na koncie jedną aluminiówkę, alpaki jeszcze nie trafiłem, ale z pewnością musi to nastąpić!!! klamerka po lekkim zabiegu"

no tak jest z tą magią :) bo tak naprawdę jest wiele innych rzadszych klamer od esesek" , eseski" nie są wcale jakieś unikalne no ale magia ss i cenowo stoją wysoko :)-pozdro

gerku nie musisz mieć, profil tak zrobiony że nie musisz się rejestrować aby obejrzeć wystarczy że wpiszesz w google Buckles Klamry i masz pierwszy link i w niego wchodzisz :):) miłego oglądania -pozdro

wyglada na klamre ,na rewersie sa slady po spawanym drucie . wielkosc ...klamry niemieckiej .
mysle ze to cos z ubioru zolnierzy napoleonskich lub carskich .

Hermann Aurich to rzadka sygnatura? Też taką trafiłem i z ciekawości pytam.

nie często , w moich danych H A to Hermann Aurich ale czasami podają że Heinrich Arld

proszę :) sygnowana i numerowana ,numeru nie zdradzam bo mam w ręku atut burzący parę teorii pseudo znawców tematu :) pozdrawiam

Klamra nowego typu do pasa szeregowych wojsk lądowych wprowadzona do prób/testowania około 1938 roku .Klamra z dwoma bolcami numerowana wyprodukowana w Łodzi przez firmę B.Grabski .
Wyprodukowano jak na tamten okres ie dużą" liczbę tych klamer, stanowią prawdziwy rarytas kolekcjonerski zwana Rembertowską dlaczego Rembertowska ? Otóż W Rembertowie stacjonowała jednostka wojskowa, która w 1938 przed wybuchem wojny jako pierwsza otrzymała ten wzór klamry i dlatego zwą ją dzisiaj również wz.38 .

dam później jeszcze dwie wymieniłem je na za psi znaczek z Cisnej który tu kiedyś był pokazywany - jak Cisnej to niech zostanie w Biesach :)

Piekna ta wz 38.. ja poluje na taka tylko innego producenta. Czekamy na jakias publikacje na temar wz 28. Bo ladny zboirek

Pierwszy film o Sanoku !!!!! Polecam !!!
Miłośnicy Austro-Węgier znaleźli film dokumentalny z 1916 roku, na którym znajdują się ujęcia z Sanoka. Dokument jest przechowywany w Filmotece Hiszpańskiej. To najprawdopodobniej pierwszy film nakręcony w Sanoku.Pięknie widać klamry oficerów .Gazeta Sanocka

http://www.europeana1914-1918.eu/de/europeana/record/08625/FILM00319087c_2#prettyPhoto

• Create New...

Important Information