Skocz do zawartości

Kolekcje Klamer vol.XX


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 460
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Tomek to ta klamra o które wcześniej wyżej pisaliśmy ?
Jeżeli tak to zagdaka rozwiązana ta skórka była doszyta i dla mnie to nie oryginalny szew - no chyba że ktoś to naprawiał ? wymieniał ? skórkę w epoce -ale na pewno nie wyszła taka od producenta :):):):)

hehhehe o mało bym się nie nabrał puk puk :):) Obudziłem się :) klamry Hj nie miały skorek :):) -pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór klamry używany w Niemczech hitlerowskich od 1936 do 1945 przez jednostki Policji , Żandarmerii ,Policji Wodnej oraz Straży Pożarnej ,tym razem to klamra aluminiowa z nakładką nazywana różnie w różnych publikacjach - garnizonową , wyjściową lub paradną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może do tej mojej HJ można się przyczepić ale wstawiam fotkę z netu i drugą podobną widziałem na stronie jakiegoś poważnego sprzedawcy(niemieckiego lub amerykańskiego).Jak wrócę do domu to poszukam i wstawię.Kiedyś ktoś mi powiedział że ta skórka była dla wartowników lub też oddziałów pierwszej linii aby im się ładownica na jajka nie zsuwała.Pozdrawiam Huk hej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie