Skocz do zawartości

Eksploratorzy odkryli w Bieszczadach szczątki żołnierzy zamordowanych przez UPA!


Rekomendowane odpowiedzi

Może artykuł/akcja poszukiwawcza się wykoleiła,ale ja widzę tu jednak potencjał do uratowania.Otóż jest to świetny materiał na skecz do Monty Pythona,taka mieszanka czarnego humoru i absurdu.Tytuł też idealny Orły Historii" przyznam się,że niezmiennie mi się morda cieszy na tak pompatyczną nazwę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Snajper-s1: Nie mówię o artykule, ale o tym, co się tutaj wyprawia. Tak - nie pasuje tytuł, a zwłaszcza wykrzyknik na jego końcu. Zdjęcie z łuskami zbędne. Pozostała treść do przyjęcia - w końcu napisano że chodzi o JEDNĄ z iluś HIPOTEZ (kto ma problem ze zrozumieniem tego słowa, niech zajrzy do słownika).

Natomiast zdecydowanie nie zgodzę się z tym, że się z tematów merytorycznych schodzi się na ludzi.
Naśmiewanie się nazwy Grupy również jest naśmiewaniem się z jej członków.
Wiem, że były na forum nieraz większe draki, ale akurat tutaj ludzi znam, w przeciwieństwie do piszących wyżej prokuratorów, więc mnie trochę ruszyło.
Jak tak dalej pójdzie, to niedługo będziemy się wzajemnie napierniczać (sorry za słowo, miałem inne w głowie ale złagodziłem) z naszych nicków. Ale może, skoro śnieg stopniał, co poniektórzy wezmą łopatki i pójdą się pobawić w piaskownicy, a wtedy dyskusja wróci na merytoryczne tory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie