Skocz do zawartości

Bogusław Wołoszański od 3 stycznia wraca do TVP


piokot20

Rekomendowane odpowiedzi

Nie podniecałbym się, niezdrowo. Program o Sosnowskim szału nie zrobił. Kolejny raz potwierdza się prawda o odgrzanym kotlecie - oglądalnośc będzie mikra to i zdejmą z anteny, nie pomoże tu nawet świetlana postac konsultanta historycznego", światowej sławy ;) Lata temu programy te miały rzeczywiście poza wszystkim walor czegoś nowego, nieosiągalnego, a teraz ... no obejrzałem i prawdę mówiąc o niebo lepszy był odcinek Pogranicza w ogniu" z dr Lubiczem w roli Sosnowskiego ;), Benita też była ładniejsza. I pewnie realizatorzy nie potrzebowali wynajowac zastępów straży ogniowej by strzec bezpieczeństwa zabytkowej ujeżdżalni ;)
Aaa ... byłym zapomniał, nota biograficzna kata z więzienia w Moabicie bardzo a propos ;)


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Dunczyk 16:12 17-04-2015
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy się widzom przyjmie nowa formuła Sensacji zobaczymy po 10 odcinku bo tyle miało być wyprodukowanych dla TVP.Co do Baliszewskiego... jestem na tak z wyjątkiem jego śledztwa" w sprawie gen. Sikorskiego.Nudny się tu zrobił. On jedyny wie, że to było morderstwo i kto go zabił. Wie ale nie powie.
Wołoszański jednak jest ciekawszy, zrobił dobre produkcje o bitwach: nad Bzura i pod Mokrą. Chętnie obejrzałbym inne wrześniowe" odcinki.
Ma też swoje minusy: Na Polsacie Play w odcinku o skarbach III Rzeszy pt. UFO nad muchołapka" gdy zaczął mówić, że niektórzy twierdzą,że muchołapka służyła do testowania statków o napędzie antygrawitacyjnym... to ręce mi opadły!!
Przecież Bartosz Rdułtowski definitywnie wyjaśnił temat muchołapki góra 2 lata temu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Typowe zachowanie. Wyżera co większe kęsy z miejsc powszechnie znanych i przygotowanych przez innych. A to zrobi sobie fotkę z grupą rekonstrukcyjną, bo lans to podstawa. A to bazując na swojej sławie" wejdzie z butami tam, gdzie nikt go nie oczekuje.

Wołoszański musi odejść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie