Skocz do zawartości

Konflikt na Ukrainie vol. 2


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie, że powinniśmy pchać na Ukrainę tyle sprzętu, ile wlezie. Ale nasze osły z rządu wolą udawać Talleyrandów, zamiast robić interesy. Nie pierwszy i nie ostatni raz. Jak zwykle angażujemy się za frajer. Ale to temat na inną dyskusję. Tak samo jak Boeing.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 287
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Jak deklarowałem wcześniej - z pogrobowcami banderowców [np @lipek] nie będę się tu wdawał w dyskusję, bo oni zamiast argumentów potrafią jedynie wyjechać komuś od Ławrowa".

Natomiast zadeklarowałem się, że od czasu do czasu wstawię tu teksty z rodzaju A nie mówiłem". A to co tu zapodawałem wcześniej, jest bardzo łatwe do sprawdzenia...

A pisałem tu wcześniej, że podpalenie Ukrainy, z czynnym zresztą udziałem naszych polityków, fotografujących się na tle czerwono-czarnych flag OUN/UPA na Majdanie, będzie nas bardzo drogo kosztować! Aby było jeszcze ciekawiej, to ci nasi politykierzy tak prywatnie, w trakcie kosztownych kolacji [za nasze zresztą podatników pieniądze], zupełnie co innego mówią, niż oficjalnie robią pod dyktando naszego nowego Wielkiego Brata.

A prawda jest taka, że w wyniku zbrojnego puczu władzę w Kijowie przejęli banderowcy z Prawego Sektora i faszyści ze Swobody". I nie ważne jest jakim poparciem cieszą się wśród ludności - bo mają czołgi. A jak się komuś nie podoba, to się ich zdelegalizuje, a tak przy okazji da po mordzie w ichnim parlamencie"...

Obecna sytuacja na wschodzie Ukrainy to typowy przykład na czystkę etniczną o znamionach ludobójstwa. Następni w kolejce będą pewnie zakarpatcy Węgrzy, którzy na Ukrainie są dość liczną mniejszością etniczną. Ciekawe co wtedy zrobią nasi politykierzy? Wyślą kolejną pomoc dla banderowców - siekiery, widły i piły? A może się w końcu opamiętają!?

I tak jeszcze na koniec odnośnie tego malezyjskiego Boeinga - gdy w 2001 roku Ukraińcy [w ramach ćwiczeń] zestrzeli rosyjski samolot pasażerski lecący z Izraela, to Amerykanie w ciągu 24 godzin podali precyzyjne dowody na to, kto tego dokonał. A obecnie mamy z ich strony najpierw jedynie jakieś prawdopodobnie", a teraz milczenie. Czy kiedykolwiek dowiemy się prawdy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, komuś bardzo nie na rękę, żeby ujawnić prawdziwych sprawców zestrzelenia Boeinga, może to jednak prawda z tym Mossadem jako trzecią siłą? Swoją drogą:

http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz%2Fholendrzy-przepraszaja-putina-za-malezyjskiego-boeinga#

Więc takich 100% jasnych dowodów nie ma kto :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, komuś bardzo nie na rękę, żeby ujawnić prawdziwych sprawców zestrzelenia Boeinga, może to jednak prawda z tym Mossadem jako trzecią siłą? Swoją drogą:

http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz%2Fholendrzy-przepraszaja-putina-za-malezyjskiego-boeinga#

Więc takich 100% jasnych dowodów nie ma kto :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahaha... jacy holendrzy przepraszaja Putina?

Dwoch komuszkow: Arie van der Pijl i Tilasmi Frigge zalozylo sobie stronke:

http://ommekeer-nederland.nl/wie-zitten-er-achter-de-ommekeer/

I przeprosilo Putina w swoim imieniu. Rownie dobrze moga przeprosic Kim dzong Una i Kaddafiego. Tutaj wszyscy ich uwazaja za niegroznych swirow oderwanych od rzeczywistosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie