Skocz do zawartości

Nabój flak ? Przeciwpancerny ?


dropek81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem dziś na znanym portalu aukcyjnym taki nabój. Wygląda on na któryś z rodziny Flak'ów. Kalibru niestety nie zmierzę ponieważ wstawiam zdjęcia z aukcji. Proszę o dokładniejszą identyfikację (tyle ile da się wywnioskować po zdjęciach) Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przyjdzie paczka (o ile ją dostaniesz bo delikwent zmienia konta średnio raz w miesiącu) to dopiero wtedy po zrobieniu zdjęć pocisku w szczególności dna będzie można coś więcej powiedzieć, a tak to jakiś p.panc. kal 20mm niekoniecznie od Flaka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj czy aby na pewno to nie jakiś przekręt.
Czy jest wiary godny.
Coś pewnie odpisze.
Tak czy inaczej zadeklaruj wpłatę jutro-pojutrze", jednak poczekaj kilka następnych dni z przelewem. (powiedzmy 7 dni)
Pomyśl, poczytaj, śledź jego konto.
Za tydzień będziesz mądrzejszy o tydzień ;)
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedający jest od ok 3 lat na rynku, bardzo często zmienia konta, które są zawieszane po otrzymaniu większej liczby negatywów. W adresie jeśli dobrze pamiętam miasto leżące na granicy z Niemcami więc może nie mieszkać w PL. Do tego kiedyś wysyłał mailowo propozycje zakupu amunicji z wyższej półki do sporej grupy osób, przy czym ceny były podejrzanie niskie. Może nie wysyłać towaru wiedząc że nie każdy przy zakupie amunicji pójdzie wyjaśniać to na policję, a allegro umywa rączki w podobnych sprawach. Także jednym słowem KOMBINATOR i odradzałbym robienie z nim interesów.

Tobie proponowałbym albo poprosić o wysyłkę za pobraniem albo nie płacić jeśli aż tak bardzo ci nie zależy na zakupie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za pomoc wyspałem maila z prośbą o przesyłkę za pobraniem, będę wyczekiwał odpowiedzi, i na pewno podzielę się nią na forum. Mam jeszcze jedno pytanie, jeżeli nie wpłaciłbym pieniędzy bez żadnego słowa/maila po wygranej licytacji, grozi mi za to jakaś kara ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie