Jump to content

jamajka

Forum members
 • Content Count

  110
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Odświeżam temat z zeszłego roku. Gdzie szukać informacji, o znakach na tej pieczęci?
 2. Wielkie i toporne pieczęcie. Możliwe że do znaczenia bydła?
 3. http://odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=760966#1961123 Pomocy!
 4. Pieczęć lakowa? Może kolega karpik coś podpowie? Z góry dziękuję.
 5. Dziękuję yuan-feng za wyczerpujące informacje na temat tych monet. Czy chciałbyś żeby uzupełniły one twoją kolekcję?
 6. Dowiedziałem się, że napis na pieczęci to Imię i Nazwisko L ATAFIDI IVSTIN" Czy ktoś rozszyfruje napis na kolejnej pieczęci? Wymiary 8 x 8 cm.
 7. http://monety-keszowe.blogspot.com/2017/09/jia-qing-tong-bao.html Moneta o której piszesz to jednak chyba nie ta. znak na godz. 15 jest inny. https://www.numisbids.com/n.php?p=lot&sid=1359&lot=1017
 8. yuan-feng szukałem tej monety na twoim blogu :) Znaleziona w zachodniopomorskim na miniśmietniku w miejscowości Zajezierze Tu identyczna wg. mnie : https://www.numisbids.com/n.php?p=lot&sid=1359&lot=1017 Razem z nią leżakowały te ze zdjęć.
 9. Pieczątka 19x21 mm Tarcza a na niej ludzik trzymający coś na kształt kija. Pod nim prawdopodobnie litera W. Nie mogę nic podobnego namierzyć. Proszę o pomoc w identyfikacji.
 10. Moneta jia qing tong bao (1796-1806),
 11. Ostatnia litera nicku niekoniecznie musi określać płeć jego właściciela. Przykładem może być nick "jamajka. Nie radzę próbować zaspokajać użytkownika Soda... =)" Poważnie?! A ja myślałem że kiedy napisał: Dawno nie widziałem..." to się pomylił. :) Poniosło mnie trochę bo nie lubię takich ludzi. Typowy czeski błąd a gość już ma pożywkę do hejtu. W samym temacie nie ma pewnie nic do powiedzenia. Ale jak powytyka palcem gorszy sort" , to sam czuje się lepszy, jeszcze lepszy. A może: https://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie
×
×
 • Create New...

Important Information