Skocz do zawartości

pocisk lotniczy w łomży


kaz41

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tylko pismaki, bo ktoś im te fanaberie przecież dyktuje.

Ewakuacja ul. Sikorskiego! Drogowcy wykopali pocisk lotniczy. [VIDEO+FOTO] "

Tylko na video (+foto) jak zwykle same ujęcia drogi, koparki, nieba... zatem nie dowiemy się cóż to za tajemnicza bomba, czy też 100kg pocisk lotniczy...

PS; jak na 100kg (+ piach) podniesiono to bardzo zgrabnie
(zwłaszcza w tych kamizelkach) widać jakaś nowa dieta w MON...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczonej bomby nie widać,bo przezorni saperzy zabezpieczyli ją fachowo przykrywając taczką.Jak wiadomo taki zabieg skutecznie zdusił by eksplozje i ograniczył pole rażenia do 950metra.
Aby uciąć wszelkie dywagacje czy artykuł jest wiarygodny,należy przytoczyć niedawną tamtejszą akcje - http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,35241,14132541,Bomba_lotnicza_z_czasow_wojny__Ewakuacja_kilku_ulic.html#TRrelSST

Gdy ziemia odkryła niebezpieczne znalezisko, prace natychmiast zostały wstrzymane. Na miejsce została wezwana brygada saperów z Orzysza i policja. Okazuje się, że robotnicy dokopali się do bomby lotniczej, której pole rażenia sięga do 1000 metrów"

Na focie obok rzeczona omba lotnicza" zasięg standardowo od kilometra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde szukałem z ciekawością na zdjęciach tej bomby i jakoś nie znalazłem. Dopiero kolega vis mi ją pokazał. Prawdziwa bomba- a jak ma wiatraczek to oznacza że albo wodna albo lotnicza. Tu okazała się lotnicza... Bardzo ciekawe. A to zwykły ogórek. Ehhh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie