Skocz do zawartości

Pojmać Tito Drvar 1944/ Normandia 1944- Bitwa Żmigrodzka 2014


Rekomendowane odpowiedzi

cyt.W imieniu SRH Nordland, Gminy Żmigród, oraz swojej skromnej osoby, chciał bym zaprosić już dzisiaj, na kolejną odsłonę "Bitwy Żmigrodzkiej. Temat jaki realizujemy w roku 2014 to Drvar 1944 i inscenizacja pod tytułem "Pojmać Tito.
Już chyba regułą staje się, że w Żmigrodzie oglądamy inscenizacje, których w Polsce jeszcze nie było." (cyt.Tomka)

czyżby chcieli Was uprzedzić?
http://www.strefamilitarna.info/sm/zlot-2013-program.html
sobota godz.20:00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witajcie,

Strasznie cieszę się z tego, że wreszcie pojawiły się rekonstrukcje poświęcone Partyzantce Jospia Broza Tito". Tematem Jugosławii interesuję się od lat.

Naučio sam kako se govori hrvatski. Ako trebate informacije o jugoslavenskim partizanima, što su njihove uniforme i oružje, nudim moju podršku.

Pozdravljam
Moose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
chłopaki sa super i maja własne pukawki.. a nasza gorzką zołądkową uwielbiają - wiec translator jest :D
Paweł Car ma orginalnego mp 40. opowiadał jak to sie u nich załatwia.
znnalazł go na strychu. poszedł na policje ze chce go miec do rekonstrukcji. skierowali go do kryminalnej na badania, potem do rusznikarza który go trwale przerobił, potem dostał kwit i go zarejestrował. cała procedura 2!!!!!!! tygodnie. i to w kraju gdzie nascie lat temu była wojna i broni współczesnej jest od pyty...i za wspólczesna mozna bęknąć, a za takie zabytki nie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmartwie cie.. to niestety prawda!! a szmajke miałem w łapkach - cudo..
podobna bajka ze słowacji, znajomy słowak ma stg orginalne i zrobił mu rusznikarz na amo do kałacha, ale fajnie wali :D
oj leonie, leonie.. wiem ze niektyórw umysły nie moga takich rzeczy objąć :D :D :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie