Skocz do zawartości

Garrett ace 250


Miki97

Rekomendowane odpowiedzi

A nie umiesz tego sam ocenić? :O
Włącz pomachaj czymś metalowym przed sondą, przekonasz się :O

A jak nie umiesz, to zapytaj ProScana, lub poszukaj na google serwisów...

Dobrze, że ferie niebawem się kończą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc właśnie dzisiaj byłem na podmokłych polach więc to może być przyczyną wzbudzania się. A utopić to w jakim sensie? Bo ja go czyszczę po każdym wypadzie.
Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli zaczyna się wzbudzać w np mokrej trawie a po wysuszeniu jest dobrze przed wejściem w mokrą trawę jest dobrze to masz rozszczelnioną sondę naprawa żadne klejenie lepienie najskuteczniejszy sposób po wysuszeniu izolacja samo- wulkanizacyjna jeśli to to o czym mówię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połóż wykrywkę tak, żeby cewka była z dala od czegoś co ma ją wzbudzać i poruszaj kablem przy wtyczce. W moim w tym momencie zaczyna się kanonada dzwięków. Byłem z tym w serwisie, ale nie jest to usterka, nowe też tak podobno mają. Wykrywacz sprawny, gorzej jak sie kablem o gałąź zaczepi, a czasem się tak jakoś kabel ułoży, że jest w miarę ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pajadyna pisze, to czeste przy uszkodzeniu cewki. Zreszta nie ujmując nikomu ani umiejetnościom tego sprzetu to do myslenia daje to ze kanar kosztuje nowy zaledwie ciut więcej niz ..pinpointer:) chyba lepiej dozbierac i kupic sobie juz at pro czy chociaz 350 acze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garret ace 250 nie jest wcale taki zły- też posiadam i wyciąga sreberka i złote obrączki.Może wystarczy troche zmniejszyc czułość,jedna lub dwie kreski a nie max.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmniejszyłem czułość o dwa i w ogóle się nie wzbudzał. Owszem Garrett jest moim pierwszym wykrywaczem i również jestem z niego zadowolony :) Tak że dzisiejszy wypad był udany :)
Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie serwisu to z garettem jest tak:
serwisujesz tam gdzie kupiłeś, na przykładzie Ltecha co prawda to nie serwis a sprzedawca ale nie chciał przyjąć sprzętu nie kupionego u niego.
Serwisuje Talcomp i Viking i jeszcze ktoś nie pamiem, ale zajmuje się też serwisem pogwarancyjnym Proscan i chwała mu za to ale jeśli to wina ceqki to na alle.... Jest 6x9 jako snajperka zobacz aktualną cenę kup wymień i się nie przejmuj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
Witam wszystkich ,jestem nowy na forum i proszę o rady doświadczonych kolegów . Kupiłem używanego kanarka ace 250 (używany 3 miesiące ). problem jest taki że wzbudza się bez powodu i jak zacznie ćwierkać" to nie chce przestać .Jak sprawdzam go w domu to wszystko jest ok, ale dzisiaj poszedłem na pole : tryb almetal ,czułość 2 kreski mniej , kabel dobrze owinięty , nowe baterie ,wtyk dokręcony mocno , cewka ma minimalne ryski ale nie jest pęknięta ani też klejona . Dodam że jak się wzbudzi to nic nie pomaga , wyłączenie na chwile nic nie daje , zmniejszenie czułości też nic nie daje i jeszcze jest takie coś że jak go włączę i przystawie do niego ucho to słychać w nim takie jak by piszczenie . Koledzy poradźcie co mu może dolegać ? Jest sens od razu go wysyłać do serwisu ?, aha u nas było dzisiaj w dzień na minusie może to wina mrozu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Kolego Gorej ustaw go na tryb Jevellery i czułość na nax do czesania monet i drobnicy te ustawienia są najlepsze na all metale wykrywka będzie Ci reagowała na każde żelastwo a tego jest w ziemi od groma all metale najlepiej się nadaje np na okopy i ogólnie militarkę na monety i drobnicę najlepszy jest tryb biżuteria na pola i łąki i pamiętaj odsłuchaj się dobrze wykrywki to podstawa po kilku wypadkach docenisz tryb jevellery i pamiętaj czułość na max jak w terenie będzie Ci się za bardzo wzbudzał wtedy zmniejszasz czułość wszystko zależy od rodzaju gleby i czy miejsce jest bardzo zaśmiecone jakby co pisz na priv.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem wzbudzania się jest chyba rozwiązany - wysłałem wykrywacz do serwisu i wymienili cewkę na nową bo stara miała jakieś zwarcie w środku . Ostateczny test i sprawdzenie będzie jak wyjdę w teren ,ale to chyba nie prędko nastąpi bo u nas (Lubelskie ) w nocy ok. -15stc. a w dzień -8stc . dodatkowo śniegu miejscami też sporo .
Dziękuję kolego za wskazówki . Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie