Jump to content
  • 0

kamień

avena

Question

Recommended Posts

Kolega saper 180 podpiął zdjęcia pod temat ze stycznia, który w tymże styczniu zmarł śmiercią naturalną". Logicznym więc się wydaje, że wpisy dotyczyć powinny zdjęć kol. saper 180, lecz wymaga to poświęcenia nieco uwagi na zapoznanie się z całością tematu, co jak się wydaje jest dla niektórych kolegów za trudne lub zbędne.
Wracając do kamyczka - natura nie lubi wszelkich regularności i jakkolwiek nie mam pojęcia co to za kamyczek to na 99% jego kształt nie jest dziełem natury.

Kolego zazor,nie jestem idiotą,żeby pisząc o żarnie,mieć na uwadze bryłę w kształcie kostki.Tu kolega sam się ośmieszył.
Nie wszystkie żarna miały kształt idealnie kolisty,tak jak może podpowiadać nam to zdięcie.

Kolego zazor post został założony dla przedmiotu z dziurką na foto nr 1, więc do niego się odnosze.
Zastanów sie nad bezpodstawna krytyka innych, która moze wynikac z niewiedzy poprostu. I zamiast szukac teraz usprawiedliwien, tlumaczen, lepiej nic poprostu czasem nie pisac.

ludzie zastanówcie sie nad soba. Zanim zaczniecie tu pisac glupoty lub czepiac sie bezpodstawnie, przemyslcie .
Pomijajac to, ze kostka kwadratowa to bylby pierwszy kamien do zarna na swiecie w tym kształcie ( i swiadczy o braku pojęcia co poniektórych w temacie ze sie czepiają_)to mój komentarza ad. żarna dotyczy : 1 zdjecia okrągłego kamienia w polowie odkształconego, bez drugiej częsci z dziura posrodku na samej górze postu.
Mam nadzieje ze skończy sie teraz trolowanie i bezpodstawne czepianie kolegów, którzy mało ze nie wnikna w temat, to jeszcze dokładnie nie przeczytaja całego wątku

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information