Jump to content
  • 0

kamień


avena

Question

Recommended Posts

Kolega saper 180 podpiął zdjęcia pod temat ze stycznia, który w tymże styczniu zmarł śmiercią naturalną". Logicznym więc się wydaje, że wpisy dotyczyć powinny zdjęć kol. saper 180, lecz wymaga to poświęcenia nieco uwagi na zapoznanie się z całością tematu, co jak się wydaje jest dla niektórych kolegów za trudne lub zbędne.
Wracając do kamyczka - natura nie lubi wszelkich regularności i jakkolwiek nie mam pojęcia co to za kamyczek to na 99% jego kształt nie jest dziełem natury.
Link to comment
Share on other sites

Kolego zazor,nie jestem idiotą,żeby pisząc o żarnie,mieć na uwadze bryłę w kształcie kostki.Tu kolega sam się ośmieszył.
Nie wszystkie żarna miały kształt idealnie kolisty,tak jak może podpowiadać nam to zdięcie.
Link to comment
Share on other sites

Kolego zazor post został założony dla przedmiotu z dziurką na foto nr 1, więc do niego się odnosze.
Zastanów sie nad bezpodstawna krytyka innych, która moze wynikac z niewiedzy poprostu. I zamiast szukac teraz usprawiedliwien, tlumaczen, lepiej nic poprostu czasem nie pisac.
Link to comment
Share on other sites

ludzie zastanówcie sie nad soba. Zanim zaczniecie tu pisac glupoty lub czepiac sie bezpodstawnie, przemyslcie .
Pomijajac to, ze kostka kwadratowa to bylby pierwszy kamien do zarna na swiecie w tym kształcie ( i swiadczy o braku pojęcia co poniektórych w temacie ze sie czepiają_)to mój komentarza ad. żarna dotyczy : 1 zdjecia okrągłego kamienia w polowie odkształconego, bez drugiej częsci z dziura posrodku na samej górze postu.
Mam nadzieje ze skończy sie teraz trolowanie i bezpodstawne czepianie kolegów, którzy mało ze nie wnikna w temat, to jeszcze dokładnie nie przeczytaja całego wątku
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information