Skocz do zawartości
  • 0

Czy to oryginał- aukcja allegro 22698341


Gość koton

Pytanie

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

witam
Wiecie co dziwie sie wam chłopaki , ze dopiero teraz dochodzicie to atkich wnisków , zwłaszcza jesli chodzi o fanty SS , ale i nie tylko.
Skromnie mówiac , to szczerze powiem , ze widze na iełdach mało orginalnych fantów , a jak juz sa szkoda gadac zwłaszcza jeśli chodzi o ceny , dlatego czekajcie i szukajcie , a napewno traficie , ot takie moje motto;D

pozdro pol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy.U nas na mierzeji i wyspie warszawa
sadzi do ziemi świeże pachnące blachy ss.Podobno mają niezłą zabawę.Na szczęście autor pomysłu jest znany
Ludziska mają za dużo wolnego czasu. ot co.
Przy poważnym zakupie blach ss-moim zdaniem powinna zadziałać skutecznie metoda porównawcza,przynajmniej
w części bardziej znanych popularnych" jednostek jak
ss ausb.abt Konitz,czy lett.frw.div.Omyłki zdarzają się
nawet takim którzy piszą elementarze o blachach-Jean Hoidal.To że wygrzebiecie osobiście blachę z ziemi niestety wcale nie musi oznaczać że macie oryginał w ręku.
Ale kopać trzeba.Powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niech mnie !!!!Sugerujesz ze ktos chodzi po lesie i rozsypuje na lewo i prawo podroby,a potem biegnie do domu i
tarza sie po dywanie ze smiechu ???? Zerkam na moje zbiory z pewna obawa :))))
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bjar-sa tylko dwie mozliwosci rozwiklania tej zagadki
1.Jakis wstretny faszysta pod koniec wojny przewidzial rozwoj wykrywaczy metali i chcac zostawic po sobie cos dla potomnych zrobil takiego psikusa (tylko skad tak dobrze znal polski?)i to na prawde jest orginal.
2.Komus sie naprawde nudzilo:))
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pol ,jeżeli chodzi o fanty ,a szczególnie blaszki SS ,to ja już dawno doszedłem do wniosku - sam nie wykopiesz ,to nie masz pewności co do oryginalności... Widziałem blaszki SS wyciągnięte z ziemi i co do nich jestem pewny ,a nie HJ czy Das Reich z Allegro.

pzdr

bjar_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że kilku ludzi niestety ma lewizny elektryczne.
Widziałem takie 2-mój znajomy dostał w prezencie,nie poszły do piachu,były z błędami.Tyle fakty.Kupno wchodzi w grę tylko przy 100 % pewności osoby sprzedającej
Na 10 lat mego łażenia poznałem 3 takie osoby.Wydaje mi się że mam szczęście jak na początkującego.Pewniacy chodzą
minimum 25-30 lat po lesie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mówcie... Jakiś czas temu widziałem w Szczecinie na targu falsa... kordzika SS - ostrze wyglądało jak z plastiku, źle poskładane - po prostu ŻENADA... Już nawet na podróbę nie wyglądało. Koleś chciał za to trzy setki... Zastanawiam się kiedy ta głupizna się skończy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to fals - wydaje mi się ,że powinno byc bicie pododdziału np. któraś tam kompania któregoś pułku ,a nie SS Pz.Div.LAH...zresztą większość blaszek SS to lewizna - jak sam nie wykopiesz to nie możesz być pewny oryginalności.

pzdr

bjar_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bjar 1 , wiesz co powiem ci jeszce jedno , ze te blachy to sam musisz pocianac , bo widziałem juz magików , przynosili na wykopy podrobione blachy i wciskali kitze niby przed chwila wyszły z pod łopaty , ale to juz onne historie, a co lepsze , ze te blachy były wyvciagniete swiezo z ziemi , ale nie w lesie tylko z doniczki ;D

pozdro pol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie