Skocz do zawartości
  • 0

klamra oficera wh


lysy452

Pytanie

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Czesto w identyfikacjach klamer odznaczeń na postawione pytanie czy oryginał czy kopia jest w wiekszosci napisane tylko suche stwierdzenie dla mnie kopia/oryginał". Rozumiem ze doświadczenie w rozpoznawaniu fałszywek zdobywa sie z latami ale fajnie by było jakl by tez było napisane np kopia bo orzełek taki a powinien byc taki lub cos podobnego, jakies zdjecie do porównania i juz to wyglada inaczej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lysy452 tu masz oryginał 100 % , http://myvimu.com/exhibit/13108317-klamra-oficera-wh , porównaj szczegóły , zaczynając od środka orzeł mi się nie podoba , ale ja się nie znam :D , chyba , że to inny producent .

Najlepszego w 2013 !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lonewolf napisał Rozumiem ze doświadczenie w rozpoznawaniu fałszywek zdobywa sie z latami"

masz racje dlatego zapraszam do zakupu kilkunastu zachodnich pozycji za ok 2000-3000 zeta , nacięciu się na zakupie paru wartych kilkuset zlotowych kopii spędzeniu kilku lat na forach zachodnich polskich itd. a następnie opowiedzenie tego w 5 min :) -pozdrawiam

ps.to i tak nie chroni przed zakupem kopii są coraz lepsze :) a my będziemy podpowiadać co mają poprawić :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak na koniec :) - ja nic nie muszę :):)chcę to pomagam w zakupie klamer a ty wcale nie musisz brać tego pod uwagę co piszę , dla tego piszę że dla mnie to kopia" - co nie znaczy że jestem nie omylny :) -pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak huk mówi, kopie są co raz lepsze i nawet z tych samych stopów wykonywane na kopiarkach jubilerskich, jak odróżnic dwa identyczne produkty" ? Już nie te czasy kiedy Stasio z Władkiem w garażu klamry klepali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie