Jump to content
  • 0

klamra oficera wh


lysy452

Question

18 answers to this question

Recommended Posts

Czesto w identyfikacjach klamer odznaczeń na postawione pytanie czy oryginał czy kopia jest w wiekszosci napisane tylko suche stwierdzenie dla mnie kopia/oryginał". Rozumiem ze doświadczenie w rozpoznawaniu fałszywek zdobywa sie z latami ale fajnie by było jakl by tez było napisane np kopia bo orzełek taki a powinien byc taki lub cos podobnego, jakies zdjecie do porównania i juz to wyglada inaczej.
Link to comment
Share on other sites

lysy452 tu masz oryginał 100 % , http://myvimu.com/exhibit/13108317-klamra-oficera-wh , porównaj szczegóły , zaczynając od środka orzeł mi się nie podoba , ale ja się nie znam :D , chyba , że to inny producent .

Najlepszego w 2013 !
Link to comment
Share on other sites

Lonewolf napisał Rozumiem ze doświadczenie w rozpoznawaniu fałszywek zdobywa sie z latami"

masz racje dlatego zapraszam do zakupu kilkunastu zachodnich pozycji za ok 2000-3000 zeta , nacięciu się na zakupie paru wartych kilkuset zlotowych kopii spędzeniu kilku lat na forach zachodnich polskich itd. a następnie opowiedzenie tego w 5 min :) -pozdrawiam

ps.to i tak nie chroni przed zakupem kopii są coraz lepsze :) a my będziemy podpowiadać co mają poprawić :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
Link to comment
Share on other sites

Tak jak huk mówi, kopie są co raz lepsze i nawet z tych samych stopów wykonywane na kopiarkach jubilerskich, jak odróżnic dwa identyczne produkty" ? Już nie te czasy kiedy Stasio z Władkiem w garażu klamry klepali.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information