Skocz do zawartości

Rok 2013 NIE BĘDZIE rokiem pamięci


sebo_sek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Trooper85... w swoim gniewie na tych co spalili sąsiadów w stodole,nie wspomniałeś o posłużeniu się przez Grossa w jego paszkwilu sfałszowanym zdjęciem.W innym miejscu Gross posłużył się zdjeciem żydowskiego oddziału partyzanckiego" stojącego w ostępach leśnych z automatami typu mp40 wiszącymi na szyjach.Tutaj można by się pokusić o słowo cud" gdyż paru z tych partyzantów" albo ma paranormalne zdolności albo też osoba która obsługiwała PHOTOSHOP zapomniała nanieść paski od automatów.Tak więc widzimy na zdjęciu jak mp40 wisi w powietrzu.Koledzy z forum raczej potwierdza że mp40 raczej takiej funkcji nie posiadał.

Co do oddziałow tego typu...coś mi się obiło o uszy że mordowali partyzantów AK nieprawdaż?:)
Proponuję by do kalendarza imprez narodowych w miejsce powstania styczniowego dołączyć uczczenie ich pamięci.Przecież dostarczali nam bohaterów na których opiera się nasza martyrologia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Norwida...to on właśnie jest ojcem stwierdzenia...Polacy jako naród są WIELCY,jako społeczeństwo są zerem".Tutaj zgadzam się w całej rozciągłości zdania.Zawsze pod wpływem żydo-masońskich koneksji potrzebujemy Wielkiego Brata".Najpierw był Napoleon.Potem dzięki WłASNEJ inicjatywie był spokój od 1918 do 1939.Potem rolę wielkiego brata przejęła Rosja.Potem od 1989 do 2004 USA wskazywało nam kierunek ozwoju",a teraz Miłościwie nam Panująca Unia Europejska dyktuje nam każdy aspekt naszego życia,dając w zamian uwłaczające warunki życia dla najmniej zamożnych(delikatnie to ująłem),obywateli.Podobno żyjemy w raju wolności już.Ta wolność nam odbiera prawo do naszych świąt narodowych oraz do setek innych wartości ,taka to wasza wolność jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osyjan...Oczywiście.Od czasu zaimplantowania nam potrzeby" uczestnictwa w szopce eurokołchozu gdzie starsza pani na kasie w Tesco zarabia 1200zl mając 800zł opłat,jednocześnie sukcesywnie POMIJA się wszystkie rocznice narodowe.Niektóre dni są nawet nieoflagowane,nie wspominając już o programie w tv który uparcie milczy nawet w rocznicę ataku na Westerplatte i naszej heroicznej obrony.Mowa o telewizji i mediach PUBLICZNYCH.To czy spoleczeństwo potrzebuje pamiętać czy nie to inna sprawa.Ale jeżeli mniejszościom narodowym uskutecznia się ulgi i czasem priorytety ( ustawa reprywatyzacyjna się kłania), to żartem jest pominięcie 40tu procent społeczeństwa polskiego które chce PAMIĘTAC O POWSTANIU STYCZNIOWYM i innych poruszeniach wyzwoleńczych włącznie z powstaniem warszawskim tak opluwanym ostatnio przez masońskiego Newsweeka.Tak dla przykładu..w mieście gdzie mieszka moja matka ,rada miasta postanowiła nawet nie wywieszać flag w rocznicę wybuchu II wojny św.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boer...jak Ci się coś nie podoba to możesz się zachować jak mężczyzna z jajami? Dodaj coś w temacie obchodzenia lub nieobchodzenia dni takich jak rocznica powstania styczniowego i uzasadnij albo milcz.Twoja wiedza widocznie opiera się na staropeerelowskim systemie oświaty" i ni w ząb nie pojmujesz o co tutaj chodzi.Zatem merytoryka,kolego merytoryka.Zaczynają mnie naprawdę (z racji wieku może) drażnić ludzie którzy po przeczytaniu 10ciu książek zaczynają myśleć o sobie więcej niż powinni.Dlatego fajnie by było wiedziec z kim się rozmawia nie tracąc czasu na ignorantów którzy wywijają nad glową ideologią nowodemokracyjną.Posługiwanie się poprawnością polityczna zachowaj dla siebie w domu i pozwól wypowiadać się ludziom z większym dorobkiem intelektualnym że już nazwę rzecz po imieniu.Twoje posty wnoszą Kissinger`owskie uszczypliwości które mają na celu zdyskredytowanie dyskutanta.Tutaj kolego nie ambona partyjna wiec te metody zostaw w spokoju.


Zawsze szanuję ludzi o ODMIENNYM zdaniu niż moje którzy posługują się choć odrobiną kultury w dyskusji i nie szargają oponentem jak wściekły byk torreadorem,bez względu jak daleko są w blędzie lub też ja się mylę.Wypowiedz się czy jestes za czy przeciw obchodzeniu rocznic takich jak powstania bo taki jest sens założenia tego tematu BEZ chamskich wtrąceń które nic wspólnego z ożywioną dyskusją nie mają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

awsze szanuję ludzi o ODMIENNYM zdaniu niż moje"

Oj, to masz strasznie dużo ludzi do szanowania :D
Swoją drogą, gdyby nie poprawność polityczna, którą tak krytykujesz, miałbyś dodatkowo sporo niemiłych rzeczy do poczytania na swój temat, ze strony osób, które zobowiązałeś się darzyć takim szacunkiem :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłeś się powstrzymać od kolejnego głupiego komentarza Panie katoliku tak przy Świętach :( Nie ma to jak dobra prowokacja a nuż modowie dadzą kolejną kartkę oponentowi?!!

Zdziwiłbyś się ilu na tym forum jest ludzi którzy popierają takich jak me109 !!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka prowokacja? To tylko pogląd, kontra pogląd. Ja mam inny, więc dlaczego mam siedzieć cicho, skoro umiem bronić swojego zdania? A, że w pewnych punktach popiera je Administracja, to chyba świadczy, że dadzą się bronić, nie są oderwane od rzeczywistości. Trzeba mówić co się myśli, bo w przeciwnym razie ogarną nas portale serwujące rzeczywistość wirtualną i tłumaczące, że jeśli jakiś facet chciał wysadzić sejm, to musiała być prowokacja sejmu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w takim razie podasz jakieś wersety popierajace twoją miłość do syjonistów i globalistów jeśli śmiesz powoływać się na pismo święte.

Przeczytałem cały wątek na temat pogromu kieleckiego i konkluzja jest następująca.
Ci sami ludzie,te same nicki pojawiają się,próbujac dyskredytować osobe Leszkranger11,i NIE MA TO ZNACZENIA jak mocnych argumentów się użyje.Po prostu robota ma być wykonana.Prosyjonistyczna postawa polaków" którym płacą za opluwanie.Wstyd mi za was przed całym forum.Obchodzenie wydarzeń historycznych związanych z dążeniami niepodległościowymi było na stałe wpisane w naszą kulturę,i nawet komuniści to szanowali na swój dziwaczny sposób.Dziś asi" parlamentarzyści sprzedajac kawałek po kawałku naszą tradycję i dumę narodową (właściwie oddają za darmo w ramach długu" narodowego)posługują się na niższych szczeblach ludzmi o radykalnie prożydowskich poglądach,promując ateizm i tolerancję seksualną.Odbywa sie to za obopólną wiedzą i w porozumieniu.Powstanie styczniowe było heroiczna próbą wyzwolenia sie spod zaboru rosyjskiego.Trzeba pamiętać że niewiele narodów miało tyle zrywów powstańczych co nasz na przestrzeni ostatnich 200tu lat,posługujac się słusznymi ideami.Dziś ruchy takie jak młodzież wszechpolska wypaczają te idee swoimi metodami dochodzenia praw do pielęgnowania tradycji narodowych.Ale tylko do metod mozna się przyczepić, nie do samej idei.
Natomiast niezrozumała dla mnie kompletnie jest postawa ludzi którzy nosząc polskie paszporty idą mentalnie ramię w ramię z właścicielami Tesco(finansuje Izraelski program eksterminacji ludności palestyńskiej),Goldman Sachs(złupił Polskę w latach 90tych),Newsweeka(kampania globalistyczna,zwalcza odrębność narodową),oraz WIELU innych.Ci sami ludzie którzy zdradzili nas w Jałcie podając się uprzednio za naszych aliantów",wspierali wysiłki Rothschild`ow (dających kredyty dla polskiego rządu w Londynie na skandalicznych warunkach)od 1942r celem zablokowania 34 ton polskiego złota a co za tym idzie osłabienia i zablokowania wartosci złotówki.Wynikiem było uznanie przez aliantow" komunistycznego Tymczasowego Rzadu Jednosci Narodowej oraz wydanie im w transzach złota należącego do przedwojennego rządu,społeczeństwa polskiego,Banku Polskiego, które zostało zdefraudowane.Cały spisek przeprowadzony z zegarmistrzowska precyzją na szczeblach najwyższych(urzędnicy niższego szczebla byli przekonani o celach ideowych)doprowadził do rozbicia powojennego suwerenności państw narodowych Europy i naturalnego podziału świata.Ci sami ludzie,ich potomkowie,te same rodziny królewskie,bankierskie,prawdziwi władcy świata zabraniają nam obchodzenia ważnych dla naszych kultur dat,zamieniając je na promocje w Mc donald.Zabraniają nam prawa do krytycznej oceny holocaustu" który faktycznie był holocaustem zmontowanym dla dziesiątek milionów gojów w czasie i po wojnie az do dziś.Zabraniaja nam mówić na forach o powolnej islamizacji Europy,o niszczeniu chrześcijaństwa,o zdradzie aliantów",o promocji globalizmu z twarzą anioła z którym kryje się demon zniewolenia.Będę obchodzić święta i rocznice które uważam za słuszne, nieistotne czy zakażą w przyszłych latach(takie projekty zakazu uzywania symboli narodowych pojawiły się już w 2009r w Brukseli)wywieszania polskiej flagi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

me109, ja się nie powołuję na pismo święte, tylko na Pismo Święte, a w nim jest zapisane wyraźnie, że należy kochać bliźniego. Moim bliźnim jest także syjonista i globalista, więc winny im jestem moją bliźnią miłość. Paradoksalnie, ten sam zapis każe mi także kochać ciebie, jako swojego bliźniego, także oficjalnie odpowiadam - kocham cię me109! chodź, daj dziuba!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S_boy..tutaj precedensowo zgodzę się z Tobą..Pismo Święte.Literowy zakręt z nadmierną prędkością.

Natomiast co do miłości bliżniego którą się sprytnie pozłużyłeś (przewidziałem to :))niekoniecznie się zgodzę.Mamy kochać swoich wrogów a to nie znaczy zgadzać się na wszystko co dla nas przyszykują.Chrześcijanin MA OBOWIĄZEK obrony w ramach zasad Bożych.Wielu z naszych pra pradziadków wiedziało o tym broniąc swoich bliskich przed rosyjskim zaborem w czasie powstania styczniowego.Właśnie więc ta miłość i ukochanie wolności popchnęło ich do zbrojnego oporu.Ale na twoją propozycje chrześcijańskiego buziaka przystaję zaznaczając że możemy zostac tylko kolegami:)Nie opcjuję za ugrupowaniem pana Palikota:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na twoją propozycje chrześcijańskiego buziaka przystaję zaznaczając że możemy zostac tylko kolegami:)"

Kurde, nie wiem, czy to mi wystarczy, bo
(przewidziałem to :)"

strasznie mnie jarają tacy przewidujący i inteligentni ludzie ;)

http://www.youtube.com/watch?v=kx9BDmxIfY0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie