Skocz do zawartości

Ekranizacja Majora


wiluś

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem,zakończenie trylogii-Marcina Ciszewskiego-to książka ''www.ru2012.pl''Akcja toczy się w Borne Sulinowie.Myślę że to najsłabsza część całości.Pierwsze tomy czyta się bardzo dobrze-do rana.Autor napisał jeszcze triiler polityczny''Mróz' też świetnie się czyta.Ostatnia książka tegoż autora to'Upał''-akcja toczy się na Stadionie Narodowym podczas niedoszłego meczu Polska Niemcy [ćwierćfinał]Jestem fanem Marcina Ciszewskiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było widać jak się skończyły realizacje 1920 czy klossa, jełopom będzie się podobać niezależnie od zawartości, tych którzy czytali książkę czy siedzą w temacie będzie boleć amatorszczyzna i tandeta. Dodatkowo boli, że wiadomo jak słaby to będzie film już dzisiaj. Odwzorowanie realiów, choćby zbliżonych do starych już filmów jak szeregowiec czy kompania raczej nie wchodzi w grę, bo budżet, wizja producentów, wizja artystyczna reżysera itp., wszystko to przełoży się na kolejny gniot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie