Skocz do zawartości
  • 0

renault FT 17 i Renault R 35 oraz coś jeszcze


Landszaft

Pytanie

Witam zakładam nowy odświeżony wątek w którym będę wstawiał przywiezione elementy z miejsca rozbicia obu wozów. Z uwagi że w lesie tym elementy są na przestrzeni lasu wymieszane i nakładają się na siebie trudno mi jest rozpoznać co jest z jednej jak i drugiej Renówki. Ciekawostką jest to że na pewno jest tam jeszcze jeden pojazd rozbity lub dwa których nie jestem w stanie rozpoznać co to było. Temat będzie się wlekł bo elementów jest sporo a przeznaczony jest dla naprawdę mających wprawne oko. Poprzedni wątek z nierozpoznanymi elementami jest tu http://www.odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=694216#1320746 który zamykam i jeszcze raz powielę podając wymiary i cechy charakterystyczne elementów nie rozpoznanych. A główny temat gdzie będą wklejane rozpoznane elementy jest tu : http://www.odkrywca.pl/moj-pierwszy-czolg-lub-to-co-z-niego-pozostalo,694157.html#694157
Zachęcam do przeglądania obu wątków i uczestniczenia w rozpoznawaniu elementów oraz pojazdów jakie mogą wystąpić w pewnym lesie. Na początek pewna blaszka pancerna widok z obu stron wymiar 10 x 20 cm grubość 5-6 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 206
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Lupo55 . chapeau bas za twą wnikliwość i bardzo dobre porównanie. Chyba gwoździa mi wbiłeś ;o). Bo istotnie porównuję obie i są praktycznie takie same więc prawdopodobnie raczej pewne że to będzie Star. Uszczelka jest w całości zrobiona z miedzi bez tej tektury azbestowej . Wszystkie otwory są za to wzmocnione dodatkowym kołnierzem" nie tylko te z cylindrów ale wszystkie czyli wodne itd. Możliwe że kiedyś produkowano do silnika same miedziane uszczelki. Serdecznie dziękuję za pomoc. szkoda że to nie z pojazdów pancernych , ale trzeba oddzielić śmieci jakie trafiają też do lasów od tego co było wojenne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie