Jump to content

Spotkanie Miłośników Zagadek lotniczych Kraków 2012"


Recommended Posts

Witam. Ze strony Nadwojciecha padła propozycja spotkania się miłośników lotniczych zagadek i w ogóle miłośników lotnictwa w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Prawdopodobny termin to sierpień 2012. Spotkanie trwało by 2 dni (jeden nocleg). Czy byliby chętni na cuś takiego? Proponowany harmonogram spotkania to:
- spotkanie pod MLP
- zwiedzanie
- wieczorem pewnie gorące rozmowy przy trunkach i posiłku
- nocleg
- powrót
Taki wypad" wielu pozwoliłby naładować akumulatory na resztę roku, oderwać się od żon i obowiązków oraz o co chyba najważniejsze wymienienie uwag, doświadczeń oraz poznanie się :).
Co myślicie o tym pomyśle?
Link to comment
Share on other sites

Jestem za !! . Przydało by się spotkanie fanów lotnictwa . i istotnie jak by się dało spotkać i zrobić sobie nocne Plaków rozmowy przy rozbitych namiotach, ognisku , małym grilu , delikatnym piweczku to może by się coś z takiego spotkania wykluło z korzyścią dla fanów skrzydełek, baloników i wszelakich fruwadeł , a może jacyś pracownicy MLP by do nas się dołączyli. A jest na pewno sporo do rozmowy!
Link to comment
Share on other sites

Wszystkie osoby zdecydowane na wyjazd proszone są o przysłanie mi w wiadomości priv terminu, który Mu odpowiada na wyjazd. Spróbujemy ustalić taki termin, który będzie wszystkim lub większości pasował. Jeżeli będzie większa grupa, istnieje możliwość zakwaterowania w hotelu po cenie ok 50 złotych od osoby. Śniadania do pokoju nie przewidujemy, bo raczej nie damy rady jeść...
Link to comment
Share on other sites

Ja się postaram dostosować do terminu - u mnie szanse na plan dłuższy niż tydzień są mrzonką (grozi Czarnobyl - budowa nowgo sarkofagu oraz Narva w Estoni też ok. 2 lat zsyłki), a że podobnie jak kol. LeszekS jestem autochtonem to i hotelu nie potrzeba. Ale o ile tylko będę na miejscu to się stawię.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
Wszystko super Panowie jest data, są chętni jeszcze tylko ustalmy godzinę i dokładne miejsce (np. pod kasą) abyśmy nie zaczepiali każdego zwiedzającego w wieku pozwalającym na degustację chmielu w płynie.
Link to comment
Share on other sites

Panowie sprawa robi się gardłowa. Pomysłodawcy spotkania tj. Nadwojciech i Sonicsquad nie dojadą, mnie i Qzek3 spotkały utrudnienia" aczkolwiek na część spokania napewno się stawimy tylko co z resztą chętnych? I jak z realizacją programu podanego przes Sonicsquada 27.04? - czas miejsce?
Przekładamy?
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information