Skocz do zawartości

Raport Stuarta


tomciuncio

Rekomendowane odpowiedzi

Yeti z You Tube znikają niewygodne tematy.Chciałem przekazac sznureczek na który natknąłem się dwa dni wcześniej.Dzisiaj po tym samym wpisie goglarka pokazuje wprost proporcjonalne informacje.
Tamtego już nie mogę znalezc,ile poświęciłem czasu.Prawie godzinę.
Pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto mi narzuci sympatię do tego narodu? Po wtóre poszukiwania pozostają w bardzo ścisłym związku z historią a że ta ociera się o niewygodne tematy to i o takiej trzeba dyskutować. Najgorsza jest historia przemilczana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No super. Widzę, że głupoty można na tym forum wypisywać do woli, ale jak ktoś zwraca uwagę na nieetyczność pewnych zachowań to jego post się usuwa bez najmniejszego wyjaśnienia? Można wiedzieć o co tu chodzi?

VW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia współczesnego antysemityzmu z początku XX wieku w pigułce i u źródła.
http://www.izrael.badacz.org/historia/bulfor.html
Aż dziw bierze, że nie powstawały takie raporty w stosunku do Rosji, Niemiec, Rumunii, Austro- Węgier, Czechosłowacji, Bałkanów, gdzie pogromy faktycznie miały miejsce i w skali nieporównywalnej do polskich zajść. Nie mówiąc już o przemarszu armii czerwonej po terytorium Polski. Może upadek koncepcji Judeo-Polonii, w oparciu o Niemcy, spowodował chęć zdyskredytowania Polski w oczach opinii międzynarodowej? Jak milicja żydowska strzelała do Polaków to cacy, a jak odwrotnie, że Polacy strzelali do uzbrojonych Żydów, to już raban i komisje... Mimo chwalebnych wyjątków patriotycznych postaw mniejszości żydowskiej, większość zazwyczaj szukała szczęścia u sąsiadów.
Po cóż innego stworzył Bóg Żydów polskich, jak nie po to by byli naszymi szpiegami?" - Otto von Bismarck
Wystarczy porównać w linku fakty i skojarzyć cele takich raportów...
Historia złych" zaszłości między Polakami a Żydami rozpoczyna się wcześniej, wraz z zaborami, w szczególności przejmowaniem majątków skonfiskowanych powstańcom...
Choć i w tamtym okresie nie brakowało pięknych postaw patriotycznych, jak choćby Berek Joselewicz i jego syn, to w większości, ludność żydowska sprzyjała zaborcom...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie