Skocz do zawartości

Allegro great hits vol.31


wino39

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 305
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
A flagi ze swastą nie podchodzą pod propagowanie, a opaski na ramię HJ, SS, czy NSDAP nie podchodzą, a tablica z napisem NSDAP, równie dobrze pod propagowanie podchodzą broszury, wpinki i oryginalne egzemplarze Mein Kampf. A to że mam kafel ze swastyka lub inne z wymienionych rzeczy nie czyni ze mnie propagatora nazizmu lub innej ideologi. Wg. mnie propagowanie jest rzeczą względną, i ciężko powiedzieć co jest propagowaniem, a co kolekcjonerstwem. Propagowanie od kolekcjonerstwa oddziela cienka czerwona linia, każdego z nas można nazwać propagatorem - a raczej wszyscy jesteśmy kolekcjonerami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jest - ale i tak twierdzę, że doszukujesz się chorych ideologi tam gdzie ich nie ma.

Pewine jak kafel był by z symbolem sierpa i młota lub czerwonej gwiazdy i obok był by Stalin to nie wzbudziło by to w tobie takich emocji jak Hitler i swastyka - choć obie ideologie były równie zbrodnicze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Falkenbach"to chyba z niemiecka brzmi nie ... i kto tu sie czego brzydzi nic nie ma do rzeczy,jedni lubią sierp z młotem inni swastykę i jeszcze jedno odsyłam do słownika hasło propagować, może zrozumiesz ,że zdjęcie w ramce niczego nie propaguje.

sieg heil ; ave cesar - jeden chu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wyżej:
Każdy kto ma oprawiony w ramke portret hitlera czy stalina jest nienormalny i trzeba się od takiego trzymać z daleka."

Nie odsyłaj mnie do słowników lysytyp skoro sam do nich nie zaglądałeś.
Propagowanie - rozpowszechnianie, popularyzować, rozpszestrzenianie się, rozchodzenie, rozsiewanie(np idei)
Na podst.Kopalińskiego, Skorupki i internetu.

I teraz pytanie.Po co ktoś fotografuje sprzedawany przedmiot z portretem hitlera skoro nie jest on ani przedmiotem aukcji ani nie pomaga zweryfikować wymiarów kafla?
Wniosek - ktoś albo zrobił to celowo(propaguje) albo zrobił to z głupoty.Propagowanie świadome lub nieświadome.

Poza tym co ma mój nick do chorych ideologii totalitarnych?To że jest w języku niemieckim ma znaczyć że jestem fanem nazizmu i hitlera?Dobre podejście.Idąc tym tropem to twój nick oznacza, że jesteś skinheadem albo dresiarzem:)
A zadałeś sobie choć odrobinę trudu by się dowiedzieć co on oznacza?

Koniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/show_item.php?item=2167171350&msg=Obserwujesz+aukcj%C4%99.%3Cbr+%2F%3E%0D%0ANie+przegap+jej+zako%C5%84czenia.+Ustaw+przypomnienie+w+zak%C5%82adce+%3Ci%3E%3Ca+href%3D%22%2Fmyaccount%2Fwatch.php%22%3ETrwaj%C4%85ce%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E.&watched=1&msgtoken=68945115512738b1601bef683b7441d98c4b031b0dacff8bd2d8f4e849d8f130

Normalnie zostałem rozłożony na łopatki.... nic dodać nic ująć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie