Jump to content

GRAVITATOR LONG RANGE


Igor_84

Recommended Posts

Witam poszukiwaczy,
Tak sobie przeglądam amerykańskiego ebaya domyślając sie, że mają wiekszy wybór sprzętu niż u nas i wpadłem na to :
http://www.ebay.com/itm/GRAVITATOR-LONG-RANGE-GOLD-SILVER-LOCATOR-COVERS-GREAT-DISTANCE-METAL-DETECTOR-/230706988060?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item35b735441c
Prosze o opinie trzeźwe umysłu, ponieważ jeśli tak by było w rzeczywistości to inwestycja zwraca się przy pierwszych kilku trafieniach.
Pozdrawiam
Igi
Link to comment
Share on other sites

Możesz przybliżyć, jakie osobiste wycieczki masz na myśli? Ktoś tu kogoś obraził? A może po prostu znasz szczęśliwego użytkownika" ? ;)


Kolega Igor poprosił wyraźnie o normalne opinie a nie posty typu że może to być modernizacja patyka brzozowego czy ekspres do kawy ze star wars czy też odbiornik radiowy...


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora krank 21:52 23-12-2011
Link to comment
Share on other sites

odnoszę wrażenie, że o tym sprzęcie nie da się nic konkretnego powiedzieć bo w PL raczej nie występuje. Zresztą kto by to chciał ?

no chyba, że kolega Brzęczyszczykiewicz coś wie ?

inaczej uznam wątek za bezsensowny i nie rokujący niczego konstruktywnego w temacie
Link to comment
Share on other sites

Tyfus, to nie jest bezsensowny wątek, wręcz przeciwnie. Trzeba ostrzegać ludzi przed BEZCZELNYMI OSZUSTAMI, sprzedającymi różdżki tudzież wahadełka w wersji elektronicznej. Chyba że zakładamy, że oszustwa są społeczne użyteczne i okradanie ludzi z wykorzystaniem luk prawa jest OK.
Zresztą o elektroskopach już był wątek nie raz.
Link to comment
Share on other sites

Witam Panowie. Pisałem do sprzedawcy o kontakt do rodaka który to kupił, ale dostałęm odp, ze kazdy chce szukać anonimowo + ochrona danych osobowych. Jak wstawicie w google tekst tytyłowy postu wo wyskoczy forum dotyczace tego sprzetu, a w nim mieszane opinie w tym, że niektórzy sąpod wrażeniem działania, ale ze dużo zależy od użytkownika. Przy tej aukcji na ebayu wyskoczy również kilka pokrewnych ze znacznie przystepniejszymi cenami. O ile pamietam niecały 1000 $. Zawsze możemy sie zrzucić w kilka osób na ten tańszy model, w celu minimalizacji ewentualnych strat. Jestem z łódzkiego, ale najczęsciej oddaje sie pasji w rejonie miedzy Wrocławiem, Ząbkowicami Śląskimi a Wałbrzychem. Jeśli ktos ma chce dotyczacą napomnianego sprzetu, prosze o kontakt.
Igi
Link to comment
Share on other sites

Człowieku, nie wystarczą Ci fachowe opinie ludzi którzy znają się na sprzętach? Ludzi którzy to rozbierali i analizowali? To jest ściema i oszustwo i nie ma prawa działać, więc po kiego chcesz to wspierać swoją kasą? Pozytywne wpisy na forach są pisane przez podstawionych figurantów, albo przez takie osoby, które się w końcu skusiły i albo nie potrafią się przyznać do błędu, albo muszą oszukiwać innych żeby się tego pozbyć.
Serio, metoda" zarabiania na naiwnych poszukiwaczach została przez Toma Afilianiego dopracowana do perfekcji/perfidii, więc jeśli chcesz spróbować radiestezji to oszczędź kasę i kup normalne różdżki za kilkadziesiąt złotych, plus jakąś książkę na ten temat i próbuj..

Pozdrawiam

VW
Link to comment
Share on other sites

Metoda poszukiwania niedokształconych frajerów przez producentów takich urządzeń jest banalnie prosta i jak najbardziej zgodna z prawem.
Działa podobnie jak dowolna religia albo inna niewryfikowalna idea. Po prostu NIE DA SIĘ UDOWODNIĆ ŻE TO NIE DZIAŁA. A nawet jeśli się technicznie da, to udowodnienie byłoby nieprawdopodobnie skomplikowane i kosztowne, więc nie zostanie przez nikogo przeprowadzone (bo niby kto miałby za to zapłacić?).

Skoro nie da się udowodnić że coś nie działa, to można zupełnie LEGALNIE twierdzić, że działa a metoda działania jest owiana tajemnicą wytwórcy, która z kolei jest CHRONIONA PRAWEM jako własność intelektualna. Co więcej, taki wytwórca może nawet zaskarżyć i pokonać przed sadem osoby, które twierdzą że jest on oszustem! To jeden z paradoksów prawa, na podstawie których napisano niejeden filmowy scenariusz.

Skoro około 70% ludności to idioci, CO JEST FAKTEM, rynek na takie produkty i usługi jest potężny i stanowi nigdy nie wysychające źródło dużych a nawet gigantycznych dochodów.
Na tej zasadzie sprzedają się wszelkie gów.a zawinięte w sreberko" a więc: amulety, talizmany, wróżby, wszelkie święcone lub nie akcesoria religijne, odpromienniki i ekrany żył wodnych, piramidki, magiczne kryształy i inne przedmioty pochłaniające promieniowanie telewizorów i komputerów, magiczne bransoletki. Oddzielna kategorią są hochsztaplerskie sztuczki których rzekome działanie widać gołym okiem, na przykład reklamowane ostatnio plastry na stopy wyciągające toksyny z organizmu. Jeszcze inna kategoria to rzekomo specjalistyczne produkty, niby efekty badań NASA, sprzedawane 100x drożej niż są warte. Na przykład specjalne płytki do czyszczenia srebra w osolonej wodzie, które są zwykłymi blachami z aluminium dzięki którym zachodzi prosta I ZNANA reakcja chemiczna.

Podsumowując wszelkie ustrojstwa elektroskoppodobne:
1. producent żeruje na ludzkiej naiwności i niskim poziomie edukacji
2. urządzenia to typowa ściema na poziomie amuletu, zapakowana w obudowę udającą funkcjonalny produkt
3. nie da się udowodnić, że to nie działa a producent jest zwykłym oszustem
4. amerykańskie prawo chroni jego działalność i dla odmiany nie chroni jego klientów przed oszustwem
5. psychologiczny mechanizm obronny klientów, którzy się nabrali, przysparza mu pozytywnych" opinii i napędza kolejnych naiwniaków w jego sieci.
6. nic się nie zmieni
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information