Jump to content

Garrett ace 250 i euro ace


Daniel123

Recommended Posts

Na początku chciałbym serdecznie przywitać się ze wszystkimi, gdyż jestem nowy na forum. Teraz przejdę do rzeczy:
Mam pytanie odnośnie Euro Ace'a.
Do tej pory chodziłem z 250-tką i miałem małe problemy z dyskryminacją żelaza. Chodzi głównie o to że chciałem pomijać małe elementy,gwoździe, grudki itp. ale nie bardzo wychodziło, wycinało raczej wszystkie wielkości. Przeczytałem na forum że w Euro dyskryminacja na żelazo jest trochę ulepszona, dlatego moje pytanie do osób osłuchanych" z Euro Ace jest następujące: czy można wyciąć bez problemu małe przedmioty typu gwoździe itp. tak żeby nie pominąć fantów o troszkę większych gabarytach ?
Link to comment
Share on other sites

Pare dni temu zrobiłem filmik który nawiązuje do tematu choc jest zrobiony Euroace z niestandardową cewką Nel ale pasująca do obu wykrywaczy może którys z kolegów nakręci podobny Ace 250 z tą samą cewką i będziemy mieli doskonałe prównanie. Do testu wykorzystałem monetke 3,5 gram !!!
http://www.youtube.com/watch?v=56QyYULJhlg
Link to comment
Share on other sites

ko0leś powiem tak ten twój film jak i ten drugi http://www.youtube.com/watch?v=yNs0hihuwz8&feature=mfu_in_order&list=UL to bezczelone oszustwo i w dodatku zrobiłeś to umyślnie cel masz zagrzebany prze dołkiem i ominełeś go przed przemiataniem celowo dla tego co coś tam sygnalizuje
Link to comment
Share on other sites

Kupiłem niedawno euro ace w sumie bardziej jako dodatkowy wykrywacz na rower do plecaczka, wcześniej miałem sporo sprzętu min. minelaba musketer adv., sov. GT, x-terra 30 i 705 oraz Whitesa MXT300, każdy sprzęt dobrze wspominam miał swoje plusy i minusy, co do garretta sprzęt bardzo kompaktowy cewka DD robi dobre wrażenie, na razie z braku czasu testowałem go tylko w powietrzu i jestem zdumiony zasięgami choć dopiero w terenie zobaczę co potrafi ten sprzęcik ( docelowo przeznaczony dla żony ). Na wiosnę planuje zakup czegoś bardziej rozbudowanego Garrett AT PRO lub Whites MXT PRO, ale czas pokaże , MXT znam tak więc z wersją PRO nie będzie problemu, co do AT pro bardzo interesujący, poczekam bo z tego co widzę zmienili nieco konstrukcję i dodali pierścienie zaciskające to na plus:).
Link to comment
Share on other sites

Mało jest użytkowników Ace którzy biegają z NELEM więc ciężko jest powiedzieć jak naprawdę jak ciągnie" ta cewka, wiarygodnych testów w sieci tak samo.
Panowie a co z tą dyskryminacją o którą pytałem parę postów wyżej ?
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information