Skocz do zawartości

Garrett ace 250 i euro ace


Daniel123

Rekomendowane odpowiedzi

Maufrais a oprócz 250 i Euroace , miałeś jakąś wykrywkę w rękach? ( włączoną oczywiście).
Zrozumcie Panowie ,że 250 i Euroace są bardzo dobrymi wykrywkami na początek , tak jak i delta czy f2 , f4..itd
Ale oprócz niższych modeli garretta istnieją inne wykrywacze dużo bardziej zaawansowane ...a droczenie się , który ma większy zasięg , przypomina mi kłótnię dzieci w piaskownicy ile autko mojego tatusia ma na liczniku" Wartość wykrywacza nie polega ty;lko na jego głębokości" , zazwyczaj jest coś kosztem czegoś ...odsyłam do kolegi Brzęczyszczykiewicza - On Wam to pewnie lepiej wyjaśni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz Daniel123 , rozmowa troszkę zeszła na inny tor...czasem tak bywa...a jeżeli chodzi o zasięgi to odpowiedź nie jest taka prosta , wszystko zależy od wielu przeróżnych czynników , było już o tym na forum więc nie będziesz miał ze znalezieniem tych informacji większych problemów.
pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maufrais a oprócz 250 i Euroace , miałeś jakąś wykrywkę w rękach? ( włączoną oczywiście)"

Miałem, i w przeciwieństwie do Ciebie odpowiadam koledze na temat, który go interesował i zgodnie z tytułem wątku ;) Ciężko czytać ze zrozumieniem, wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wiele wykrywaczy, mam też euroace jako dodatkowy, zasięgi ma całkiem całkiem jak na tą klasę sprzętu, monetki ciągnie ładnie, jedynie do gustu nie przypadają mi tony a mianowicie gong, poza tym sprzęt naprawdę spoko, tak na początek jak i dla wyjadaczy ( aczkolwiek Ci mogą mieć niedosyt:D )
P.S. ja go mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maufrais, nie obrażaj się, nie chciałem Cię urazić...może zatem pochwalisz się , pomagając jednocześnie innym kolegom,jaki(e) to wykrywki porównywałeś z kanarami?

Po spacerach z 250-tką i dłuższej zabawie z Euro nie ma w ogóle o czym mówić. Zdecydowanie Euro pod każdym względem!"

To jest Twoja wypowiedź - to odnośnie czytania ze zrozumieniem,
natomisat z innych wynika , że Twoja zabawa z euroace nie trwa na tyle długo , żebyś mógł cokolwiek sensownego o tej maszynie powiedzieć , no chyba ,że się mylę, w każdym razie pozdrawiam Cię serdecznie i życzę mnóstwa fanciorów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kolegi koleś, od świąt to zbyt krótko by wykrzesać możliwości 705, ja jej dałem także mało czasu bo szybko sprzedałem, ale w sumie z innych względów. Sprzęt naprawdę bardzo dobry i ze sporymi możliwościami ( czytaj nie tak ograniczony jak seria ace z euro włącznie ) Powiem krótko seria ace ma tak duże powodzenie bo to jest bardzo przystępny sprzęt i jego mitologiczna" skuteczność tkwi właśnie w popularności, nie raz skopał nam tyłek ktoś z o wiele tańszym sprzętem bo po prostu miał farta:D.
Ja z Kumplem obaj sov. GT, a między nami Kumpel z midasem on klamerka:) , a my figa. Można sobie wyobrazić rynek wykrywek w kraju ponad 50% to ace, i co nie będą chłopaki kopać, a jak, jasne że będą i to często z dobrym skutkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel123 jeśli nie masz większych funduszy to bierz 250 za 800 zł. Ja miałem i nie żałuję, ładnie wyciąga i kosi drobnice. Jeśli Ci nie przypadnie do gustu albo się zniechęcisz to odsprzedaż go za ponad 700 zł więc nie będziesz dużo stratny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś sprawdzaliśmy z kolegą on 250 ja 350 chodziliśmy szukaliśmy gdy któryś z nas miał sygnał sprawdzał drugi no i w 70% 250 nie słyszała lub miała słabszy sygnał niż w 350. 250 mała i duża cewka na przemian
350 cewka DD
z własnego doświadczenia wiem że cewka DD bierze bardziej szerzej". jedyne co mnie denerwuje to 350 jak i 250 zbyt często się wzbudza oraz trzeba sie nieraz namachać żeby dokładnie" namierzyć fant.
kiedyś chodziłem z kolegą co miał proxime 4 chodziliśmy na jednym polu 20x50m ja kilka monet a on nic NIE WIEM CZY BRAK SZCZĘŚCIA ale tak było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie