Skocz do zawartości

Całkowity zakaz posiadania wykrywaczy


Tauder

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie zdanie mają o nas/o tobie możesz poczytać na forach archeo,nas/ciebie nazywają wandalami itp. Rzecz jasna níe wszyscy archeo tak nas postrzegają i my też nie wszystkich postrzegamy jako wrogów naszego hobby. Może nie wszyscy o tym wiedzą ale największy archeo-krzykacz Stysz nawet nie posiada uprawnień do badań archeologicznych mímo że ma dyplom z wyróżnieniem:) a na forach leczy swoje kompleksy.
Pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
w zeszłym roku na uczelni miałem zajęcia tzn wykłady z archeo. I taki doktor cos tam zaczął mówić o nas, że szkodnicy wandale itd to ja szybko się zgłosiłem i powiedziałem że od 7 lat już chodźe z wykrywka. I że gdyby nie my to 3/4 ciekawych fantow została by w ziemi, tzn te 1.2 wojenne i te nie objęte ochrona . I na końcu wykładu jakoś tak powiedziałem że archeolodzy wolą siedzieć na tylku i pisać donosy zamiast sami kupić sprzęt i ruszyć w teren:) i ten doktor już nic nie powiedział:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądnąłem na wskazane forum z ciekawości, poruszony temat sobie odpuściłem ale otworzyłem to co w forach najciekawsze tzn. Wysypisko i niespodzianka.
Tematy usunięte mają ponad 10 krotnie większą oglądalność niż pozostałe tematy na forum. Nie neguję celowości ich usunięcia chociaż temat użytkownika Ali pt. Nagroda z ministerstwa- depresja zimowa :) został usunięty niesłusznie i tendencyjnie. No cóż prawo Administratora wywalać niewygodne tematy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież grzecznie napisał ... :)

co nie zmienia faktu, że i tak buractwo i słoma z niego wyłazi, co akurat nie jest widać w tym wypadku związane z wykształceniem.

całkiem prawdopodobne,że nie może uwolnić się od swojego prawdziwego ja" i prymitywna natura bierze górę nad rozsądkiem i rozumem - najlepsze miejsce w takim wypadku dla pana S., to jaskinia i ognisko, oraz wypowiadanie się w sposób jaki to w tej chwili robią małpy - całkowity prymitywizm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stysz to zwykły cham,czegóż się można po nim spodziewać? Jak ktoś wcześniej napisał, musimy współczuć cierpiącemu w jego chorobie:) Jeśli ktoś na poziomie forum wymyśla ustawy,prawo i jego egzekwowanie przez wyimaginowanych funkcjonariuszy WKZ to musi mieć niezłe łajno we łbie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie