Jump to content

garrett At Pro


kokodzambo007

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply
Do odkrywki musisz kupić coś takiego
http://postcarbon.pl/wp-content/uploads/2008/03/bagger288.jpg

A na serio to na At Pro bym się nie zdecydował na początek. Prędzej na omegę, x-terrę lub proximę. At Pro na papierze robiło niezłe wrażenie. Jednak po tych kilku miesiącach od wprowadzenia na rynek ma coraz mniej zwolenników.
Link to comment
Share on other sites

mam x-terre 75 i at-pro i szczerze wolę latać z At pro.
kule3 funty terrka nie łapie tzn. łatwo ją ominąć ponieważ nie daje sygnału a At pro trzepie je niesamowicie.Jeżeli chodzi o zasięgi to at pro ma dosyć dobre i mniej więcej takie same jak wykrywki z tego przedziału finansowego a nawet bym powiedział lepsze.Moim zdaniem łatwiejszego i prostszego wykrywacza nie znajdziesz
Link to comment
Share on other sites

Garrett AT PRO to bardzo dobra decyzja, tylko trzeba uważać na te wzbudzające się wykrywacze. Ja mam swojego AT PRO po naprawie, tej wady i jest już dobrze. Polecam, naprawdę łatwy wykrywacz dobry dla początkującego poszukiwacza.
Pozdrawiam Marek.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Rozmawiałem z Talcomp-em i podobno wada juz została usunięta. Lecz jako sprzedawca odradzał mi AT PRO. Proponował za to na Teknetics g2. Nie wiem ile w tym chwytu marketingowego( jest dealerem Garreta i Tekneticsa)
Można u Pana Talara wypozyczyć jeden i drugi sprzet żeby go przetestowac. Jeżeli sie zdecyduje to koszt weekendowego najmu jest za free.
Już od długiego czasu zastanawiam się równiez nad AT PRO. Nie wiem tylko czy to nie przez sentyment do ACE 250...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
panzerkris-dlatego nie znalazłeś info na temat G2 bo to tak dobry sprzęt,że nie trzeba o nim pisać.
A tak w nawiasie jednym i drugim będziesz kosił fanty jak będziesz miał miejscówkę.Przedział cenowy jest podobny więc wydaje mi się że oba będą dobre
Link to comment
Share on other sites

Poczekam z decyzjami do marca bo przez ten czas pojawią się napewno jeszcze dwie nowości na rynku. Ale kusi mnie At pro coraz bardziej bo mam kilka miejsc gdzie musze zmoczyć wykrywke. Bo nie patrząc na wodoodporność to czy któryś z was z proximą At porównywał?
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information