Skocz do zawartości

garrett At Pro


kokodzambo007

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Witam!
Chciałem zapytać czy ktoś z Kolegów używa akumulatorków np.:Enelop 2000mAh.Jak zachowuje się u Was wskaźnik naładowania baterii(jak długo wytrzymują ) bo u mnie raz trzy kreski, raz dwie i tak w kółko,chyba dlatego że At nie ma przetwornika napięcia.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musi to oznaczać awarii sprzętu.gdy wielkość napiecia,baterii lub akumulatorków,jest na granicy wyświetlania np.drugiej i trzeciej kreski-wówczas występuje takie miganie.wystarczy jeszcze trochę popracować wykrywaczem i wyświetli się ta niższa kreska,lub wyłączyć wykrywacz na kilka minut i po włączeniu wyświetli się ta wyższa kreska,ale nie na długo.akumulatorki mają niższe napięcie niż baterie i zmniejszenie pełnego zakresu kresek,wystąpi szybciej niż na dobrych bateriach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Sprzęt jest ok.Chyba nieprecyzyjnie się wyraziłem chodzi mianowicie o to iż szybka spada wskaźnik napięcia z 4 na 3 ale tak samo było w GTI jak nie ustawiłem w MENU AKU i podyktowane jest to mniejszym napięciem może tak ma być i nic się nie da zrobić.Chciałem tylko wiedzieć czy w AT PRO przy pracy na aku też szybko spada poziom na wskaźniku naładowania baterii.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

las ,pole ,plaża chodzę na ustawieniach takich:
-tryb pracy Pro-zero
-dyskryminacja żelaza 15-25
-nie eliminuję niczego
-czułość 1 kreska poniżej max
-dostrajam automatycznie do gruntu i w drogę.
Może nie wiele podpowiedziałem ale np eliminując folie eliminujesz drobne przedmioty takie jak złota biżuteria niektóre monety itp rzeczy. At pro to bardzo prosty w obsłudze wykrywacz. Będąc na polu obserwuj identyfikator cyfrowy i kursor identyfikacyjny po paru wypadach nabierzesz wprawy. Mi wystarcza sygnał w słuchawkach i już bez patrzenia na id wiem czego mogę się spodziewać. Poćwicz trochę zakop kilka różnych rzeczy w ziemi i testuj kosiarkę:-)
Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariusz1972 -Na aku mi też pierwsza kreska wskaznika baterii spada szybko a na bateriach trzyma się dłużej a co do sygnałów ja chodzę na pro zero bez dyskryminacji i kopię każdy stabilny sygnał bo czasami stalowe nie oznacza złe(wyszło parę kul armatnich)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie używaj dyskryminacji wybiórczej-Głupota
Ja jak idę np.na kule armatnie i od kartacza to ustawiam sobie tylko te numery na których występują kule a resztę wykluczam i jeżeli chodzi o at pro to skala numeryczna jak dla mnie działa wyśmienicie.Przekonali się o tym moi znajomi jak z at pro idzie moja żona i kosi fanty takie na jakie akurat się nastawia.
przykład
kula od kartacza 1 funt-36-37 na wyświetlaczu
granacik armatni 3 funty- 41-42 na wyświetlaczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariusz1972 mam miejsce gdzie występują kule i skala od 0do 40 na stal jest bardzo pomocna i działa sprawnie w poszukiwaniu kul w zasmieconym terenie oraz id nie zmienia się a przynajmniej ja tego nie zuaważyłem względem głębokości zalegania kuli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie