Skocz do zawartości

garrett At Pro


kokodzambo007

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o opinię - co sądzicie i tych ofertach..Bezpł. wysyłka z USA..Czy jest to wiarygodne? Którą ofertę warto by wybrac- różnica w firmach wysyłkowych...

1

http://www.ebay.pl/itm/Garrett-AT-Pro-Metal-Detector-with-5-x-8-DD-Coil-/310363555078?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item48431c0506#ht_2939wt_952


2


http://www.ebay.pl/itm/GARRETT-AT-PRO-METAL-DETECTOR-W-FREE-ACCESSORIES-FREE-INTERNATIONAL-SHIPPING-/330640903280?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4cfbbbcc70#ht_2337wt_952
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 104
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 4 weeks later...
danielw4

Ogólnie w wodzie działa dobrze,zaczyna się wzbudzać dopiero w słonej"


Własnie zamierzam sprawić sobie wykrywacz na plaże Irlandii. Czy uważasz ze ten wykrywacz sie nie nadaje na słona wodę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam wszystkich. wiele czytałem na temat tej wykrywki i ostatnia decyzja zapadła na gareciaka. wczoraj zamówiłem a dzisiaj jest:). Dodam ze wcześniej miałem tylko wykrywacz impulsowy. Pierwsze testy są obiecujące. Wiele czytałem o wzbudzaniu się ale mojego chyba to nie dotyczy. kilka osób pisało ze słuchawki mają nietypowe gniazdo i niepotrzebna regulacje na prawe i lewe ucho. Otóż gniazdo jest typowe dla urządzeń podwodnych (wiem bo sam nurkuje) a regulacja na L i P jest fajna bo przynajmniej nie tracimy kontaktu z otoczeniem. To tyle na początek. Zobaczymy jak się sprawuje w terenie gdy ziemia odmarznie. Numer mojego at pro zaczyna sie od 515
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
Dzięki z radę ale na polu na którym czasem łażę jest taki syf, że przy włączonym iron audio nie da się chodzić. W normalnych miejscach dyskryminację żelaza ustawiam na 22-24, a tam co najmniej 35. Dodam, że interesuje mnie głównie drobnica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Witam mam bardzo powazne pytanie od świąt bozego narodzenia posiadam garrett at pro i mam pytanie na jakim trybie latacie jesli chodzi o ten wykrywacz bo jestem zdezorientowany wczesniejsza moja wykrywka to ace 250 kanarek" i latałem na trybie jewelary i ktory sie b dobrze spisal i mam prosbe o podanie trybu na jakim latacie na at PRO Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego,flaszka112,nie bądź wygodny i poczytaj posty na temat at-pro.na pewno znajdziesz dużo odpowiedzi na zadane pytanie.wystarczy przeczytać instrukcję i już wiadomo,że na szukanie militarki i wszystkiego-jak popadnie,włączamy tryb pro-zero".na drobiazgi-każdy z pozostałych.pochodzisz trochę i sam zaczaisz,co i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie