Jump to content

Krychus

Forum members
 • Content Count

  1694
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Kiedy nabór? Chętnie się dołączę :D K.
 2. Krychus

  Gąsienica

  Proszę sobie przeczytać te 5027 wypowiedzi Woodhavena - się może okazać, że browar otworzy :D K.
 3. Ta strona pozostawia wiele do życzenia - powiem wprost. Najlepsze artykuły są o materiałach wybuchowych - szczególnie te o słonecznej Italii"*. Pozdrawiam, K. *PS: Ten granat to tak naprawdę węgierski Vecsey 36M http://www.google.pl/search?hl=pl&q=hungarian+grenade+36M+Vecsey&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.,cf.osb&biw=1280&bih=852&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=NpYCUOaoJo7ssgaou622Bg
 4. Chętnie, ale nie wytrzymam. Dobranoc panowie :)))
 5. A co tu innego spodziewać się po sprzęcie za 500 czy 600 zł? Hm? Jednak inną, nieco lepszą alternatywą dla tego wykrywacza jest Alfa 2000 w cenie (chyba) podobnej. Od takiego sprzętu raczej dużo nie można wymagać :) Pozdrawiam, K.
 6. A propos lufy. Znalazłem informację, że pm Ermy EMP 35 był produkowany m.in. z lufą 320 mm. To mogło by się zgadzać, choć wydaje mi się, że jest nadal zbyt krótka... Takie zdjęcie dla porównania: http://gotavapen.se/gota/artiklar/kpist/mp34_emp.jpg Pozdrawiam, K.
 7. Jabol faktycznie. Przepraszam za wprowadzenie w błąd, patrzyłem tylko na komory... Pozdrawiam, K.
 8. Ten z długą. Ten z krótką to raczej MP 38. Ten z długą ewidentnie MP40 - widać tłoczoną komorę nie frezowaną. Pozdrawiam, K.
 9. W każdym razie nie MP38, tylko MP40. Konwersja lufy od G43 i naboi od pepeszki bardzo możliwa :) Pozdrawiam, K.
 10. No proszę. Pogratulować! Pozdrawiam, K.
 11. Kometes - bo głównie zależy, czy gniazdo cewki (to w obudowie) jest przykręcane od środka, czy od zewnątrz. Zwykle te przykręcane nakrętką od zewnątrz mają większy skok gwintu, niż te od gniazd przykręcanych od wewnątrz - ich gwint jest drobniejszy, o mniejszym skoku. Pozdrawiam, K.
 12. Dobra, znalazłem taką cewkę. Te wtyki to najzwyklejsze 7 pinowe zakręcane od mikrofonu od CB. Tylko z nasuniętą termokurczliwą odgiętką. Ale jak wymienisz, to obkleisz taśmą i efekt będzie identyczny. Żeby nie podawać linków - bo to jednak ieetyczne", a dziś prima aprilis, to podpowiem, że wystarczy wpisać w all... taką sekwencję: WTYK MIKROFONOWY ŻEŃSKI 7PIN i będzie tylko jedna pozycja i to będzie ten. Pozdrawiam, K.
 13. Wszędzie - podam kilka linków. Tylko podaj ilość pinów (dziurek we wtyczce). Pozdrawiam, K.
 14. Georg - mam do Ciebie pytanie czysto terenowe... w jakich najczęściej miejscach znajdujesz owe depozyty? Widzę po zdjęciach, że w większości jest to zalesiony teren? Jest to gdzieś blisko domów, wsi, czy zupełnie głęboko w lesie, z dala od wszelkich zabudowań? Z góry dzięki za odpowiedź, K.
 15. Nie wiedzieć czemu - cholernie uwielbiam ten wątek!!! Georg oby więcej takich fanciorów i zdawaj relację! Pozdrawiam serdecznie, K.
×
×
 • Create New...

Important Information