Skocz do zawartości

SD.Kfz. 6


wm71

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 274
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Galop? Epatowanie Galopem ma w moim rozumieniu negatywny kontekst przy poważnej" odbudowie. Jestem wielkim entuzjastą tego muzeum i majora, ale profesjonalizm ponad wszystko! Zabytków nie odbudowuje się galopem! Pozdrowienia dla ekipy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne odczucia. Odbudowa przeprowadzana jest, jak sądzę, bardzo profesjonalnie i niech tak zostanie. Wiadomo, że wszyscy czekamy na kolejne postępy pracy, ale pośpiech jest niepotrzebny. Szkoda by było coś zepsuć.

Apropos prac. Jak zamierzacie oznaczyć (Czy w ogóle?) dorabiane części aby przyszłe pokolenia wiedziały co jest oryginalne a co dodane później?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@db: Nie za bardzo rozumiem jaki negatywny kontekst może mieć w sobie słowo 'Galop', ale zapewniam Cię, że mimo 'kosmicznych prędkości' remontu - jakość wykonywanych prac ani odrobinę nie ucierpiała - co chyba widać na zdjęciach :)

@tomekignac: racja, takimi wydarzeniami należy się chwalić ! Dziękuję, za umieszczenie linku !


Dziś chciałbym także w imieniu ekipy remontowej podziękować wszystkim darczyńcom części i podzespołów do remontowanego Sd.Kfz 6 !! Dziękujemy !!
http://muzeumbronipancernej.pl/pl/sdkfz-6/372-sdkfz-6-dary-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sil3nt , jestem osobą bardzo Wam życzliwą i trzymam kciuki za każdy Wasz projekt. Niemniej jednak mam za sobą kilka własnych projektów, dużo bardziej popularnych pojazdów niż Wasz Sdkfz, nigdy jednak nie pokusiłbym się o takie określenie swoich poczynań. Moim zdaniem taki tryb pracy nie godzi się z rangą projektu oraz chęcią uzyskania właściwego rezultatu. Zawsze ktoś mógłby zarzucić pracę po łebkach" dla uzyskania efektu w krótszym czasie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 czerwca 2012 roku, na terenie MBP CSWL w Poznaniu, odbędzie się premierowy pokaz ciągnika Sd.Kfz 6. Co ciekawe, pojazd najprawdopodobniej zostanie zaprezentowany w takim stanie, w jaki jest obecnie, czyli bez nadbudówki. Daje to niepowtarzalną szansę zobaczenia szczegółów konstrukcji Sd.Kfz 6...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam
W linku widzę, że pojazd udało się uruchomić :) W takim razie czy udało się pospawać głowicę i dorobić wałek rozrządu? Można prosić zdjęcia wyremontowanego silnika? Piękna robota Panowie!!! Oby tak dalej!!!
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie