Skocz do zawartości

kopanie w krakowie


jacekpluszak

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 304
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Cześć Harry! trochę mnie zmroziło ale cały czas myślę o roztopach , wg prognoz( wiarygodnych) to nie ma szans na poważne ocieplenie przed końcem lutego , więc zostaje studiowanie mapek,szukanie miejscówek..wszystko co się może przydać na wiosenne wypady drobnicowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Nie wynieniłem tu reszty kolegów z postu za co z góry przepraszam i pozdrawiam.Rajtar no trzeba będzie niestety chyba poczekać do marca z tymi roztopami.Masz już jakieś miejscówki godne uwagi?.No na takie mrozy dobra lektura w sam raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harry...czytam , czytam , czytam poza tym z moim piesem" odwiedzamy różne ciekawe miejsca - tak w obrębie 100 km , i jest kilka ciekawych miejsc a i miejscowi obiecali ,ze z ich strony mamy luzik.
pozdrawiam kolegów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Apropo literatury, księgarnia odkrywcy polecała niedawno ową publikację. Naprawdę kawał świetnej książki - polecam.
Jak tylko zidentyfikuję miejscówki dam oczywiście znać - ok. 30km od Krakowa, wkońcu by się przydało poznać kopaczy :)
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie. U mnie pierwszy był Armand PROSPECTOR następnie PROxima i śmigam na niej do dzisiaj, wersja 3.0
A tak typowo w praktyce to x-terra jednak bije zasięgami proxime?
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie