Skocz do zawartości

kopanie w krakowie


jacekpluszak

Rekomendowane odpowiedzi

Wstępny plan zróbmy na 14 ( w sobotę 13 mogą być robotnicy leśni), co do godz jestem za wyjazdem nawet o 6 rano. Niech się inni zainteresowani wypowiadają co do tej propozycji. Jak nie będzie głosów sprzeciwu to plan zostanie zatwierdzony :) .
Sidzok, zadzwonię do Ciebie jak będziemy już w drodze i doprecyzujemy plan miejscówek.

Ponawiam pytanie czy ktoś w Krakowie miewa czas w tygodniu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 304
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
KlemenS, sprawdzę wieczorem grafik mojej Pani to napiszę co z czwartkiem. Bo ja w czwartek mam nockę, więc dzień wolny. Ale muszę się liczyć z siłą wyższą". Masz jakiś pomysł gdzie ruszyć? Bo ja okolic Krakowa nie znam.
A wyjazd jak najwcześniej, bo jest trochę drogi do zrobienia. Zresztą zaczekajmy co inni na to. Jak się już wszyscy wypowiedzą to będziemy ew korygować plan.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jeśli chodzi o mnie to najlepiej by było z samego rana gdzieś przed 6,albo nawet o 5.A chociażby dlatego ,że kawałek drogi przed nami itd.Zamierzam pojechać swoim autem,więc jeśli ktoś chciałby się zabrać to zapraszam.Kierunek rozumiem że ustalony,no chyba że nie to czekam na szczegóły.Mój nr tel 501489974.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem!
wyjeżdżając z Krakowa ok 6 spokojnie za godz zajedziemy. Jacek też wspominał, że pojedzie swoim. Nawet jakby nas 4 jechało, to spokojnie do jednego się zmieścimy. Chyba że masz coś małego jak moje, bo ja do vitary 4 osób i 4 wykrywek nie zmieszczę. Albo na bardzo ciasno. Kierunek Brzesko, dokładny temat po drodze (jest wybór). Niech się Jacek zgłosi to dopracujemy plan. Również co do transportu. Szkoda gonić 2 auta, to jednak ponad 100 km w obie strony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam szanownych kolegów. zdecydowanie lepiej jechać jednym autem , no chyba że będzie nas więcej niż 5 , proponuję zostawić auta w miejscu w którym się umówimy(jakiś hipermarket?) siadamy do kombiaka albo jeśli ktos ma większe auto to do innego , i jedziemy...wyjazd ok godz.5?
pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no , może być i 6 , a odnośnie miejsca , to możemy to jeszcze ustalić , a i pojawił się nowy kierunek...Racławice... co o tym sądzicie? jakieś 50 km od Krakowa w kierunku pn-wsch , dorwałem prymitywne mapy z zaznaczonymi pozycjami taborów i ruchach rosjan i naszych , wszystko odbywało się mniej więcej na obszarze 4 km i podobno , cyt.(informacje od rolnika więc traktuje je swobodnie) można znaleźć guziki i jakieś blaszki"...można pomyśleć , prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymajmy się planu, żeby nam się chaos nie robił. Tu jedziemy głównie na lasy a Racławice to rolnictwo, nie wiadomo co na polach. Sam mam jeden ciekawy pomysł, ale to omówimy. Czyli niedziela, 6 rano już startujemy. Kierunek Brzesko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że pogoda będzie dla nas litościwa! bylem dzisiaj na rozgrzewce 2 godziny w lesie w Proszówkach koło Bochni i parę drobiazgów wyskoczyło m.in 1kreutzer 1800r(stan czytelny) + jakaś mała monetka też jakaś stara ale narazie nie czyściłem więc nie wiem co to, parę łusek manlicher i mosin. Ile będzie w końcu osób?? zmieszczę się do was do samochodu czy swoim mam jechać?? pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem! Byle nie lało przy samym chodzeniu, bo możemy iść nawet zaraz po deszczu. Czy na jednej czy na drugiej miejscówce nie ma krzaczorów ani błota. Nawet jakby na rozbrajankę, to też się dostaniemy. Tylko trzeba zabrać coś na komary/kleszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.czasczchowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=333:widowisko-inscenizacja-walk-obronnych-z-wrzenia-1939-r-14-sierpnia-w-czchowie&catid=2:aktualnoci

Jakby był czas i chęci to by się też można było wybrać bo nie daleko:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym coś zaproponował... ale nie chcę się odzywać bo ostatnim razem dałem d...y , chociaż był to przypadek ode mnie niezależny to jakoś czuję , że nie będę wiarygodny, a tłumaczyć się nie lubię, a to co mam do powiedzenia to sprawy rodzinne nie nadające się na forum , więc jedyne co mogę powiedzieć chłopakom: peterpan, brudnyharry i sidzok to: PRZEPRASZAM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Brzesku na 1 wojnie (miejscówka przekopana na dziesiątą stronę) wyjęliśmy z sidzokiem parę monetek, oczywiście nie licząc militarnej drobnicy. Nie dało się chodzić za dużo bo wywózka drzewa leciała i ruch był w lesie. W niedzielę powinna być cisza. A kilometr dalej mamy przerwaną przez Macedończyków budowę autostrady. Jak nie Jacka propozycja to może znowu Brzesko? Ostatnio było nieźle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie