Skocz do zawartości

kopanie w krakowie


jacekpluszak

Rekomendowane odpowiedzi

I kto to mówi? :) . Chętnie się gdzieś wyrwę w poniedziałek, 12. Pewne wolne to jeszcze 23 i 28. Jak będę grzeczny, to mnie może kobieta puści 17 albo 25. Tak wyglądają moje wrześniowe luzy. Może coś jeszcze, ale nie na pewno. Ktoś ma wolne w tych samych terminach? I pomysły?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 304
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Peter no to musisz być grzeczny , bo 17 i 25 idealnie mi pasują , a 17 może Racławice...? nie jest to częsta opcja więc może się coś trafi a jak nie to Pilica, Brzesko , okolice Książa wlk... jest spory wybór ale oczywiście żadnej gwarancji jakichkolwiek fantów...
pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawila sie pewna informacja o lasku w okolicach Nowego Brzeska, I wojna. Walki byly krwawe w tych okolicach, ale nikt niczego nie obiecuje.
Wyjazd nagly wiec i termin rowniez, jutro sobota 9 rano wyjazd. Jak ktos chetny, niech pisze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obiecujesz monetki od paru tyg to w końcu muszę dać Ci szansę dotrzymać słowa :) . Jeżeli może być niedziela to wybierz lokalizację, ja okolic Krakowa nie znam. Jakby w moje strony to co innego. Np pola kiedyś przynależne do zamku w Dębnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku, gdzie Rzym a gdzie Krym? :) . Dobre 30 km za Bochnią. Okolice Biadolin Szlacheckich. Reszta się zgadza. 2 miejsca w aucie są. Nie będzie wygodnie, ale dojedziemy wszędzie. Mamy do wyboru w promieniu 2 km: kilkadziesiąt ha pól, stare drogi leśne, lotnisko z 1 wojny i parę innych atrakcji. Wyjazd ok 7 rano, powrót wg uznania, możemy chodzić i do szarówki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie