Skocz do zawartości

kopanie w krakowie


jacekpluszak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Pytanie czy ten wyjazd w tą niedzielę co będzie,czy w następną czyli za 2 tygodnie?.Bo jak widziałem u siebie pola to wygladały zbyt obiecująco.Kolega rajtar mówił że był ,sprawdzał i jeszcze zamarznięta ziemia.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 304
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
ten wypad w tą niedzielę czyli 26. Myślę,że do niedzieli będzie na plusie i będzie się dało kopać poletka. Ja dzisiaj byłem ale w lesie i spoko:) wyszło trochę monetek ale w większości prl-ki. pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja panowie nie preferuję wypadów w zimę ale chętnie poznam ekipę może już wczesną wiosną:) Co do tej miejscówki kol. Rajtar rozmawiałem już na ten temat z Kol. harrym, i zapraszam oczywiście na gygy 10392787, a także na tel. dokładnie przybliże co i jak...sprawa jest ciekawa.
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ... co tak tu spokojnie, podzielcie się z kolegą wrażeniami z ostatniego wypadu , słyszałem od Petera,że było całkiem , całkiem...a jak inni? Harry...a Ty jak ? zadowolony?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie nie było źle, ale rewelacji też nie było:/ ja dużo drobnicy wyciągnąłem. Guziki, monetki, łuski i kawałek klamerki A-W(szkoda, że nie cała)

Znów nas śnieg zasypuje:( szkoda bo było tak fajnie:) pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam wszytkach w nowym, oby bardzo udanym, nowym roku:)

Zima sobie poszła precz, ptaszki spawają a ta piękna 3krajcaroweczka" wychyliła się aby ogrzać patynę w promieniach wiosennego słoneczka:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,
tak tłuściutki krajcarek z miasta Bochni pochodzi:)
Gratuluje Kolegom ładnego połowu", na pewno każdemu z Nas uda się coś ładnego znaleźć w tym roku, jedyny warunek to wytrwale szukać:)
Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam

jestem z okolic i Miechowa i Wolbromia
interesuje mnie wypad parogodzinny w jakieś dobre miejsca
jakby ktoś był chętny to proszę pisać na tel 517111385
mam dobre doświadczenie jak na razie z ace250

Pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Wszystkim poszukiwaczom z Małopolski a w szczególności: peterpanowi , harremu , WWO, sidzokowi , unrealowi, ziarnoo,klemensowi,sharkiemu , barovovi i innym , których nie wymieniłem ,życzę zdrowych , rodzinnych świąt ,i szczęścia w wiosennych wycieczkach na pola i lasy.
RAJTAR.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem od niedawna na forum, a w ostatnim czasie stalem sie szczesliwym posiadaczem garretta ace 150:) pochodze z okolic radomia i tam z kumplem troche szukalismy po lasach, choc nic szczegolnego nie znalezlismy strasznie mi sie spodobalo. Sama frajda znalezienia czegokolwiek starszego ode mnie ( jesli to nie polmos )mnie cieszy:D Problem w tym, ze na co dzien siedze w krakowie a tych okolic az tak dobrze nie znam i jak nawet znajde jakas miejscowke to okazuje sie, ze albo strasznie zasmiecona albo masa ludzi. chetnie bym sie pod kogos podpial (razem zawsze razniej:))jesli chodzi o transport mam jak cos pieknego" fiata 126p:)na brak wolnego czasu tez na razie nie moge narzekac;] takze jesli ktos chetny to czekam:) pozdrawiam Krzyzniak!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie