Skocz do zawartości

kopanie w krakowie


jacekpluszak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 304
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
kolego wodzu zgadza się,pisałeś żebym się odezwał i pisałem jeżeli dobrze pamiętam raz może dwa.Inna sprawa z tą tajemniczością,przejeżdżałeś raz przez Pilicę,widziałeś nas na polach kopiących ,mogłeś na chwilę stanąć zagadać i itd.ale nie zatrzymałeś się.A potem wieczorem na forum wypytujesz się ,kto tam kopał i itd.Pozdrawiam i bez urazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jezdże na Sląsk co sobote nigdy nic nie ukrywam ,pisałem nie jednokrotnie czy ktos jedzie, watek jest dla ogułu braci jesli ktoś ma ochote to prosze bardzo pisać SERDECZNIE POZDRAWIAM. PS.brudnyhary byłes u nas na polu jak byłem z mescalero i lechem nawet sie nie przywitałes i ty mowisz o nie kolezenstwie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Wodzu.Nie będe za tobą biegał kilometr w pole żeby się z tobą witać.Z Mescalero i tym drugim kolegą się przywitałem akurat ,bo byli tuż przy jezdni,a ty gdzieś tam kilometr dalej.A poza tym nie kopie się za zasianym drogi Panie.Pozdrawiam wszystkich kolegów z wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzed nosa haha? Byles kilkadziesiat metrow dalej, przeklinajac cos pod nosem:)

Troche szczescia i jest, ale fakt ze mozna by kopac w wiecej osob bo akurat dzis teren byl obszerny, a tu taka mala Krakowska wojenka hmm. Coz, nikt nikogo zmuszac nie bedzie do wspolnego kopania, ale rzeczywiscie jesli ktos pisze wiadomosc tylko do drugiej osoby, to niech to robi na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do słów kolegi Klemensa,nie powiedziałbym że to jest krakowska wojenka",prędzej coś w rodzaju potyczki słownej.Ale nieważne ,sezon w pełni więc ruszajmy w pola i lasy skarby czekają.Pozdrawiam wszystkich kolegów z wątku i nie tylko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zadna wojenka (moje pole) w przenosni.Jesli chodzi o ustawki na wątku to moja wina ale po to ten wątek jest,z mojej strony koncze temat.Serdecznie pozdrawiam całą brac .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!zaczytuje się w waszych postach i już nie wiem czy umawiacie sie na wspólne wypady czy nie ? w każdym bądź razie jestem zainteresowany dołączeniem ....
pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Kuston jak najbardziej temat założony po to aby umawiać się na wspólne wypady w przeciwieństwie do prywatnych" eskapad... na szczęście sprawa wyjaśniona a konflikt zażegnany :)

Jeżeli już było o sprawach drażliwych" to jeszcze ja dorzucę małą uwagę:

witam, jestem od niedawna na forum, a w ostatnim czasie stalem sie szczesliwym posiadaczem garretta ace 150:) pochodze z okolic radomia i tam z kumplem troche szukalismy po lasach, choc nic szczegolnego nie znalezlismy strasznie mi sie spodobalo. Sama frajda znalezienia czegokolwiek starszego ode mnie ( jesli to nie polmos )mnie cieszy:D Problem w tym, ze na co dzien siedze w krakowie a tych okolic az tak dobrze nie znam i jak nawet znajde jakas miejscowke to okazuje sie, ze albo strasznie zasmiecona albo masa ludzi. chetnie bym sie pod kogos podpial (razem zawsze razniej:))jesli chodzi o transport mam jak cos "pieknego fiata 126p:)na brak wolnego czasu tez na razie nie moge narzekac;] takze jesli ktos chetny to czekam:) pozdrawiam Krzyzniak!!"

...I kolega Krzyżniak się doczekał , dostał wiadomość na priv oraz przypomnienie na ogólnym...NIESTETY nie raczył odpowiedzieć do tej pory więc KOLEGO KRZYŻNIAK , NIKT NORMALNY Z TEGO FORUM NIE DA SIĘ WYPROWADZIĆ W POLE I NIE OCZEKUJ NA ODPOWIEDŻ. To samo odnosi się do wszystkich początkujących , którzy chcą dołączyć do innych zorganizowanych kolegów ...grzeczność wymaga żeby odpowiedzieć nawet jeżeli nie macie czasu lub chęci na wspólny wypad tym bardziej ,że to wam zależy na przyłączeniu się do wspólnych wypadów.

Pozdrawiam wszystkich racjonalnie myślących kopaczy" z Małopolski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.Kolego kuston,zawsze możesz się do kogoś przyłączyć i myślę że będziesz mile widziany w naszym szacownym gronie.Co innego jakieś prywatne umawiania się,jak ktoś chce proszę bardzo jest od tego tzw priv.Jesteś również mile widziany na naszym wątku,możesz na nim pisać ile zechcesz(bez prywaty).A tak na marginesie to możesz podać jakieś namiary na siebie typu nr gg lub tel.Pozdrawiam szanowną resztę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z problem wysłania do kogokolwiek maila wyświetla się info Wysyłanie wiadomości dla nowych użytkowników zostało zablokowane" ( co prawda jeżeli pamięć mnie nie myli jestem tu od 2010 lecz nie jestem zbyt wylewny )podaje numer GG 681118
p.s.próbowałem pisać do admina dlaczego nie mam możliwości pisania na priv lecz w/w przyczyna uniemożliwiła mi to
pozd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego RAJTAR to brzmi jak sarkazm :D gdybym nie miał problemów posądzono by mnie o osobowość niedojrzałą itd( brak problemów to przecież wystarczający problem )..... natomiast myśle :D że odbiegamy od tematu kopanie w krakowie" (mam nadzieje że nikt nie odpisze że w Krakowie to mozna kopać nowe media jak ma się uzgodnienia Z.U.D.P itd i pitu pitu) - mam nadzieje ze nie tworzycie hermetycznego środowiska i w najbliższym czasie będzie mi dane was poznać
pozdr.
p.s. no cóż każdy z Was kiedys napisał pierwszego posta na zacnym forum ,co nie znaczy że wczesniej nie machaliście piszczałkami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż ,gdybym nie miał problemów pewnie posądzono by mnie o osobowość niedojrzałą :P ( brak problemów to już wystarczający problem )......... ,ale odbiegamy od tematu kopanie w krakowie" -raczej okolice :D . Mam nadzieje że nie tworzycie hermetycznego środowiska i bedzie mi dane poznać wasze zacne grono
p.s. Kolego RAJTAR odpowiedziałem Ci wczoraj lecz filtr admin"
nie umieścił mi posta no cóz haha to mój kolejny problem :P
pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak problemów to wystarczający problem ... Kto w najbliższym czasie wybiera się w teren... ?
p.s. ostanie moje dwa posty nie zostały umieszczone ( problem?)
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie