Skocz do zawartości

kopanie w krakowie


jacekpluszak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 304
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
z innej bajki Kolego RAJTAR nigdy Ci omega nie swirowała ? pokazując na wyświetlaczy zmienne wskazania i piszczała , odsuwasz cewunie wracasz a tu nic? (raz na jakis czas)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienne wskazania na wyświetlaczu się zdarzają ale to raczej w zaśmieconym terenie , natomiast innych pisków , zgrzytów czy innych odstępstw od normy nie zaobserwowałem...no chyba ,że tzw efekt gwiezdnych wojen" przy strojeniu jak masz metal pod cewką...ale to chyba norma ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Harry.
Jak zwykle w tym kraju same przecieki ;) Wszystkiego i tak byś się dowiedział jako jeden z pierwszych. Ta propozycja to jedna z alternatyw...chociaż po rozmowie z Peterem nie jestem już takim optymistą w tym temacie jak po rozmowie z Wojtkiem... Na tapecie pojawił się też Rajbrot , Brzesko,okolice Miechowa , Książa , a nawet Gołcza....Trzeba będzie się poważnie zastanowić i wybrać opcję , która by wszystkim odpowiadała...Peterpan mnie zbił trochę z tropu ale może ma rację ,że jak wszystko obsiane to nie ma co robić zbędnych kilometrów..? Sam nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Narazie tylko pytam ,bo sam niewiem czy pojadę gdziekolwiek.Szczerze powiedziawszy Peter ma trochę racji,wszystko praktycznie obsiane,więc ja myślę jechać ,ale gdzieś blisko i to dosłownie.Dla mnie taka Gołcza,jak najbardziej mi odpowiada a i okolice Miechowa lub Książa też mogą być.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie tylko pytam ,bo sam niewiem czy pojadę gdziekolwiek"
Harry co to się znowu dzieje? chłopie ja już nie pamiętam kiedy coś żeśmy wspólnie kopali...postaraj się.(oczywiście jeśli jesteś zdrowy i nie masz nic ważniejszego)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
niestety ciekawsze miejsca operacji Limanowskiej lokalizowane sa przeważnie na zalesionych wzgórzach. Bez mozolnego włażenia się nie obejdzie, ale z drugiej strony tereny jeszcze nie przekopane i warte podjęcia próby sprawdzenia.

Jeśli będziecie jutro jechać w okolice Bocheńskie/Brzeskie dajcie znać moje namiary 695270342 z chęcią sie wybiorę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam w okolicach Rajbrotu po łagodnych stokach chodziłem, zależy gdzie. Rajbrot jest generalnie przeryty jak i cała operacja limanowsko-gorlicka. Ale na takiej np Żarnówce sygnałów jest mnóstwo tylko kopanie ciężkie bo gleba skalista. Po innych pagórkach też się przypadki trafiają, w końcu 5 cmentarzy blisko siebie o czymś świadczy. Nie było tam pikniku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam ze jutro pod hotelem ParkInn rondo Grunwaldzkie o 11 bedzie wyjazd, u mnie jeszcze 2 miejsca wolne, jesli ktos ma ochote i czas do pozna, niech da znac. Ewentualnie gdzies na trasie moze czekac.
Tereny jak wyzej wspomniane, oczywiscie nikt niczego takiego nie obiecuje ze plecaki beda klamer pelne;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie