Skocz do zawartości

kopanie w krakowie


jacekpluszak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Kolego barov niewiem czy zapał tu cokolwiek pomoże,no chyba że lubisz kilofem machać,a i to niewiem czy coś pomoże(bez urazy).A tak na poważnie to zawsze możemy na wiosnę gdzieś razem pokopać nie ma problemu.Jeśli możesz to daj jakieś namiary na siebie.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 304
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam.Rajtarku kupiłem ostatnio na alledrogo książeczke ptSzkice historyczne jedynastego wieku" autor Tadeusz Wojciechowski.O tej puplikacji mówił mi kolega WWWO292.Jeszcze jej nie zacząłem czytać gdyż jeszcze jestem w trakcie czytania innej książeczki.W najbliższych dniach ma dotrzeć do mnie książeczka pt Karczmy i zajazdy polskie".Może się z niej czegoś dowiem ciekawego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harry w sobotę jadę w rodzinne strony i chciałem coś spróbować kopnąć , a jak się pogoda utrzyma to za tydzień ruszamy pomóc Wojtkowi co by się nie czuł samotny na tych hektarach , ewentualnie w piątek jak nie będziesz pracował można gdzieś wyskoczyć.
Jak się będziemy wybierać to trzeba pamiętać o Peterze co by go zawiadomić chociaż obawiam się ,że jak się zgra ze swoim nowym sprzętem to nam może pozostać podziwianie widoków;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, spuścić na chwilę z oka i już człowiek poza nawiasem :) . Co to za hektary dorwaliście? Te Harry co mówiłeś? I pan B.? Pytałem kolegę, nazwisko i postać zna ale człowieka bliżej nie. Największy w okolicy posiadacz i dzierżawca.
Napalacie się widzę jak szczerbaty na suchary :) . Można by wyskoczyć na jakieś piaski, łatwiej wbić łopatkę. Ale to za jakiś tydzień. Niedziela? Ja mam wolną. Jakby byli chętni to proponowałbym nad Dunajec. Jest ciekawe miejsce, gdzie warto by wrzucić neodymka. Znajdzie się ktoś chętny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Peterpan Ja też mam wolną niedziele:) Neodym i proxima gotowa aby wyjść w teren:) Tak wiec można wyskoczyć. Więc kto chętny?? na pewno Peterpan i Ja na 100% Brudnyharry i Rajtar jedziecie?? W końcu jakieś wspólne wykopki by sie przydały:D pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Byłem dzis na rozpoznaniu owych hektarów jak widać jeszcze śniegu sporo. Poletko jest nie obsiane:) Teraz pozostaje spotkac pana B. Rajtar nie ma sprawy sam i tak nie dałbym rady:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie