Skocz do zawartości

Policja znalazła nielegalną kolekcję broni- Bydgoszcz.


Rekomendowane odpowiedzi

w lata 90 tych pracowałem w norwegii, tam było panstwo policyjne (mieli duzą władzę) ale mogłeś iść do sklepu kupic dubeltówke potem ja zarejestrowac na policji. i mozna było strzelać na swoim terenie w to co weszło ze zwierzyny a nie było w tym czasie pod ochroną.. akurat mój farmer walił do gołebi bo mu wydziobywały kalafiory z pola :D. a flinte woził w traktorze w specjalnym uchwycie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemniej nie życzyłbym sobie widzieć jakiegoś gówniarza po paru piwach, który pewny siebie na dyskotece wymachiwałby pukawką."

mam wrażenie, że ludzie którzy przedstawiają tego typu opinie sami siebie są najmniej pewni. Czy wymachiwanie pukawka" jest bardziej podniecające od wymachiwania" wiatrówką, czy nożem kolego acer? Co niby takiego mogło by być przyczyną, że dostępność" broni miała by skutkować drastycznym przyrostem ilości tego typu bandyckich zachowań? W ogóle temat zaczyna być śmieszny, bo nagle okazuje się, że najwięcej do powiedzenia mają Ci, którzy z bronią mają do czynienia" od maleńkości. Czy kolega acer i jemu podobni uważają, że są jednostkami wybitnymi, od najmłodszych lat? I jak to jest w ogóle z tą dostępnością"???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acer i panzerkris, albo uważacie siebie za jedynych godnych i dostatecznie mądrych by dostąpić zaszczytu posiadania broni, albo tak naprawdę kogoś kiedyś zastrzeliliście, albo przynajmniej wymachiwaliście pukawkami na dyskotece. Tylko nie chcecie się do tego przyznać;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewar nie czytasz postów ze zrozumieniem. Ja właśnie chce aby broń była dostępna dla obywatela. Mam pojęcie na ten temat i praktyczne i teoretyczne, więc chyba mogę wypowiedzieć sie w tej kwestii. No chyba że posiadasz większe doswiadczenie to chętnie poczytam Twoich uwag...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń jest dostępna dla obywateli.

Ja natomiast nie widzę powodów żeby była dostępna na zasadzie jak sześciopak piwa z hipermarketu. I raczej długo jeszcze nie będzie.

Powodów ku temu dają ci dla których ta broń miałaby być łatwo dostępna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie