Skocz do zawartości

Skarby Lubelszczyzny vol 3


aro75

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 155
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Napiszę krótko - nie wszyscy poszukiwacze z Lubelszczyzny są zadowoleni z tego wątku, chociaż sami mogliby wiele pokazać... Zachęcacie szarańczę, a jeszcze do niedawna było u nas miło i klimatycznie. Po kilku takich wątkach zrobi się u nas jak na Mazowszu. Tak więc powodzenia, panowie, napiszcie jeszcze gdzie szukacie i będzie git!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że pewnie na każdą gminę przypadają" ze cztery wykrywki minimum, nie ma się co pieklić :). Miejsca opisane, historyczne, pola znanych bitew, czy to Mazowsze czy Lubelszczyzna jest już raczej pusta. Mam tylko nadzieję, że Jarosz nie pochwali się gdzie kopie ;). Popisałbym coś jeszcze ale właśnie jadę do lasu kolegi Gwardii ;).

ps.
żeby nie było offtopa dam dwa guziczki z Lubelszczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypocin?
Jezeli mozesz to jednak pozostaw komentarz

W pelni podzielam zdanie Borsuka, wolalem wczesniej jednak to przemilczec i dlatego nic tu nie wklejalem.Moje rejony Lubelszczyzny z wiadomych powodów od lat sa 'odwiedzane' przez pól Polski i jak narazie jest to pól Polski które dzieki wlasnemu zaangazowaniu tu zlatuje.Nie potrzeba tu jeszcze masy gówniarzy i leserów którzy przyjada bo zobaczyli kilka ladnych klamer i odznak na forum...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne rzeczy, ciekawy wątek ale zgadzam się w 100% z kolegą stock84 i borsukiem. Niestety mi przyszło mieszkać na Mazowszu, i to co się dzieje w mazowieckich lasach jest nie do pomyślenia. Życzę Wam aby Wasze województwo nie stało się takim jak nasze...
A idziecie niestety w złym kierunku promocji...
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj może mają trochę racji, ale nie przesadzajmy. Wszyscy wiemy, że nie jest tak prosto znaleźć miejscówkę. Wziąć mapę i już, lecimy z fantami. Sam kiedyś podbijałem" Mazury. Przecież tam się tyle działo! Mam mapki z internetu! Nie wiem czy zabiorę wszystkie fanty do samochodu... Skończyło się praktycznie na niczym, no w sumie miłe spacery w pięknej okolicy to nie takie nic :). Zresztą wszystkie miejscówki są już wiele lat przekopywane przez tubylców, tak więc proszę się za bardzo nie napalać na tę Lubelszczyznę. Nie psujmy wątku, każdy ma swoje racje, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nerwowi jesteście, panowie... Zasygnalizowałem jedynie pewien problem, który obserwuję na co dzień. Owszem, w Lubelskiem szukali nawet ludzie z Pomorza w latach 90-ych, ale od tej pory wiele się zmieniło - to już nie ci ludzie, nie ten klimat, nie te ideały i priorytety. Dodajmy do tego dobry i wszechobecnie dostępny sprzęt, masowo kupowany. Poszukiwania wkraczają niestety w mroki barbarzyństwa i dzisiaj trzeba chronić i szanować wartościowe miejsca. To tyle ode mnie, przepraszam, że trochę zepsułem wątek. Dla uspokojenia polecam wszystkim, bez wyjątku, największy skarb Lubelszczyzny - ostatnio w wyśmienitym niepasteryzowanym wydaniu;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem Ukalek ze sie pochwale gdzie kopie, oczywiscie na lubelszczyznie:) miejsca nie da sprecyzowac bo kopie gdzie popadnie:) wiekszosc trafionych rzeczy pochodzi z mijesc chybił-trafił. Na poczatku jak zaczynalem przygode z wykrywaczem jakies 3 lata temu to myslalem ze wezme pierwszą lepszą mape i bede kopal caly plecak fantow, gdybym sie zajął tym 15 lat wczesniej to moze i by tak bylo:) no ale co zrobic... tereny opisane juz sobie dawno odpuscilem. Moje ulubione tereny które wybieram do kopania to polanki z wiadomych przyczyn:) Wiec jesli ktos z innego woj. ma ochote sie wybrac na lubelskie polanki i trafi na moj rejon to niech sie spodziewa starannie zakopancych dołków;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Jarosz a nie wiesz co to jest za wpinka na twoim zdjęciu środkowy rząd druga od prawej.W zeszłym roku trafiłem identyczną w łdnym stanie i wiem tylko tyle że to coś carskiego ale nie znalazłem dokładnie co to.Z góry dzięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie