Skocz do zawartości

F - 5 z Instytutu Lotnictwa


Rekomendowane odpowiedzi

Szkoła ( W-18 )była wzdłuż osi pasa , jak większość budynków w PZL. Od początku powstania posiadała tylko jedno piętro . Linia montażowa JAKA mieściła się w budynku z lakiernia i taśmą do zgrzewania blach Kolibra" .( numeru budynku nie pamiętam )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy, ma Swoją, prawdę, ale to nie film;
Takie pytania,
1. Kiedy, ostatnio Widział Pan, kolejkę EKD, przecinającą", Grójecką./ z Nowogrockiej/? w Niemcewicza.
2. Kiedy ostatnio Widziałeś Pan, pociąg z parowozem, przecinający AL. Krakowską, na wysokości" ul. 16 Stycznia.
3. Czy kiedyś, jechał Szanowny, 7", na Okęcie, jednotorową" z mijankami.
4. Czy Szanowny, Wie że, wiadukt, dwukierunkowy , nad Koleją Krakowską" , zrobiono dopiero w 1970-71, no i mijanek 7", już nie było!
5. Czy Szanowny, Wie że, pracowników, IL + WSK, w latach 60-70-tych, wzywał, do pracy, donośny ryk, syreny, fabrycznej", 06:00.
PS.Postaram się, o dostarczenie, dokumentacji, faktograficznej.
PS. BŁAGAM; Bolek70, nie pisz Historii, na nowo, Daj na wstrzymanie", dopóki My żyjemy, potem zrobisz co chcesz!!!
Na pewno WYGRASZ, troszkę cierpliwości Upraszam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, Panie Bolek 70, w tym trzy piętrowym, budynku, który według Szanownego, parterowym", od zawsze", mieściły się dwie szkoły, podstawowe, Nr1, i Nr2, na drugim i trzecim piętrze.
Pozwolę, sobie załączyć, listę, Dyrektorów, Nauczycieli i Uczniów.
Fakt , budynek Dom Dziecka", to był poprawczak"

Taka , moja rada, Powinien się, Szanowny Pan, zorientować , że wiem coś w emacie".
Ale wracając, z wielkiego OT, do miejsca F-5, w IL, co było tematem, wątku. to Wiesz bardzo mało.....Czytać, czytać i jeszcze raz czytać, ze zrozumieniem, jak , mówi nasz kopii2, a potem , a potem po spenetrowaniu" , księgozbiorów i bibliotek, dopiero pisać.
Taka, moja rada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, wracając do tematu, jadnak F-ka, stała zawsze pod chmurką", za płotkiem, chyba że, myślimy o dwóch różnych latawcach", a tego już nie wiem?
Nasza kłótnia , nie ma żadnego sensu, poza sprawdzaniem znajomości tematu" na wzajem, co do niczego nie prowadzi, może Ci chodzi o inną F-kę??
Zapraszam na Priw
GW
PS. bo były dwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po bardzo wczesno-porannej,dyskusji na Priv, z Kol. Bolek70, oraz konstruktywnej wymianie, poglądów, można przyjąć; że, oboje mamy rację, lub jej nie mamy: Czyli, albo były, dwie EFki", jedna pod chmurką" za płotem,ze skrzydełkami, ale bez alternatora, a druga w prawym, krańcu hangaru, bez skrzydełek. Ponieważ, wchodzi blisko, 20-to letnia czasoprzestrzeń", obserwacji zjawiska", to nie wiem, jak było, ostatecznie nie jestem tym, od E=MC^2.
Nie mniej spróbuję, coś jeszcze ustalić, co obiecałem Kol. Bolek 70
Serdecznie Pozdrawiam.
GW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 years later...
Matematyka musi się zgadzać :-)

Były dwa kompletne F-5. Jeden przetrwał do dziś. Drugiego skasowały drzwi od hangaru ITWL. Pijany w trupa żołnierzyna prowadził ciężarówkę i nie zauważył, że pędzi prosto na hangar, albo zasnął za kierownicą. Przydzwonił w drzwi tak, że wyrwały się z prowadnic, zawaliły na F-5 i dokonały kasacji samolotu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie