Skocz do zawartości

17 luty- WYSYŁAMY!


lina_90

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Jakby tak 17 dnia każdego miesiąca przez rok wysyłał takie listy to możliwe, że coś by ruszyło(tak z grubej rury). Oczywiście też wyślę, jak będzie trzeba to nawet raz w miesiącu przez cały rok :) pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to zrobić ,zeby pod jedną petycją zebrac podpisy. Jak taką kartkę zatytułować? Mam możliwość zebrania jakichś 50 podpisów, a wysyłanie 50 osób x10 kartek to trochę mnie wyniesie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kolegi lina 90. Zrób tabelkę, jedna kolumna to imię i nazwisko, druga adres, trzecia podpis osoby. Tak to wygląda we wszelakich petycjach, przynajmniej takich, które ja podpisywałem....

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za co przepraszam? Jeszcze jest domniemanie niewinności w tym kraju. Jeśli nie złapią w terenie to każda łuska była kupiona na pchlim targu albo przekazał wujek, który całe życie zbierał.
Posiadanie wykrywacza to nie przestępstwo. Wyluzujcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

List wydrukowany, problem tylko z załącznikami bo w pracy te linki nie chcą mi się otworzyć, zatem jutro wydrukuję, dołączę i wysyłam, w końcu to o sprawę nas wszystkich chodzi.
Tylko nadal pytanie czy nas nie zleją i nie puszczą naszych wysiłków mimo uszu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spid3r - raczej puszczą, dlatego myślę, że trzeba to robić co miesiąc, albo nawet co tydzień. Nie będzie to drogie, a jeśli się uda, to rewela. Nawet jeśli by nas było 200 osób, to wysłane co tydzień daje prawie 1000 identycznych pism na miesiąc. A jeżeli to jest oficjalna skarga, to mają obowiązek odpowiedzieć :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego sebo_sek przepraszam Cię bardzo, czy na forum jest jakaś blokada na żarty? zreszta sam zażartowałeś że Jeszcze jest domniemanie niewinności w tym kraju" więc sam wyluzuj. sam też ślę papier, bo po pierwsze mnie to wkurza jak się dzieje w kraju, po drugie województwo zach-pom gdzie mieszkam jest wybitnie zagrożone represjami a po trzecie jestem już na celowniku i nie jest mi z tym faktem wygodnie. pozdrawiam
pe.esik
jestem za słaniem skarg przynajmniej raz w tygodniu.
a może jeszcze ma ktoś znajomego w jakiejs prasie co to nie lęka się i może wsio napisać. niech sie odbije to jakimś echem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie