Jump to content

su7791

Forum members
 • Content Count

  229
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

su7791 last won the day on September 21 2019

su7791 had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Stałem się posiadaczem takich oto bagnetów,co do wzorów to jestem niemal pewny ;) Bardziej zastanawiają mnie żabki- są one od takich właśnie bagnetów? Jeżeli nie to może Koledzy coś podpowiedzą. Pozdrawiam.
 2. Dziękuję. Kolega poprawił mój błąd pisowni czy też potwierdził że jest to bagnet parkeryzowany?
 3. Witam. Jak w temacie.Skłaniam się do wzoru 29 ale mogę się mylić. Czy może mi też ktoś wytłumaczyć różnicę między wz.28 a 29 (nie chodzi mi o rozkaz),różnice w budowie jakieś? Cały jest on(bagnet) ciemny,mógł on być perkeryzowany czy to tylko nalot?Na "żywo"bardziej błyszczy niż przedstawiają zdjęcia. Z góry dziękuję za pomoc.
 4. No to pokupowane... Dzięki za informację.
 5. Witam.Namierzyłem taki oto scyzoryk(do kupienia). Czy ktoś wie co to za sztuka?Może on być wojskowy? Zastanawiają mnie też "dodatki"w tym scyzoryku,do czego mogą służyć?Czyszczenie fajki? Co do skrótu D.R.P ,to udało mi się znależć odpowiedź - Deutsches Reichs-Patent Scyzoryk posiada też napis-Garante Soligen. Posiadam tylko takie foto...
 6. W większym płaskim śrubokręcie piłujesz szczelinę na śrubę.Proste.
 7. To wszystkie foto jakie mam plus powiększenia...
 8. Dziękuję bardzo. Wychodzi że to M-40,który nie przeszedł odbioru? Tak?
 9. Witam. Jak w tytule,jaki to wzór hełmu?
 10. W czasie wojny panuje totalny zamęt.Moim zdaniem z tego bagnetu mogło korzystać wiele formacji jak i żadna biorąca udział w II wojnie.(export).
 11. Kolega bert.F ma na "stanie" 98-kę z drewnianymi okładzinami.Chyba często spotykane są.Jednak to są pytania do znawców,ja się uczę.
×
×
 • Create New...

Important Information