Jump to content

su7791

Forum members
 • Content Count

  223
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

su7791 last won the day on September 21 2019

su7791 had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W większym płaskim śrubokręcie piłujesz szczelinę na śrubę.Proste.
 2. To wszystkie foto jakie mam plus powiększenia...
 3. Dziękuję bardzo. Wychodzi że to M-40,który nie przeszedł odbioru? Tak?
 4. Witam. Jak w tytule,jaki to wzór hełmu?
 5. W czasie wojny panuje totalny zamęt.Moim zdaniem z tego bagnetu mogło korzystać wiele formacji jak i żadna biorąca udział w II wojnie.(export).
 6. Kolega bert.F ma na "stanie" 98-kę z drewnianymi okładzinami.Chyba często spotykane są.Jednak to są pytania do znawców,ja się uczę.
 7. Witam. Stałem się posiadaczem takowego bagnetu,ma on niestety kilka uszkodzeń. Pochwa jest uszkodzona,brak zakończenia oraz pióro samego bagnetu jest pogięte... - czy wiedzą koledzy jakie było zakończenie pochwy(podejrzewam że kulka),były może różne zakończenia? -czy pióro da się wyprostować na zimno,czy też lepiej podgrzać? Jakieś foto pochwy (do takiego bagnetu)mile widziane.
 8. Ja wpisałem "German fire brigade bayonet" i wyskoczyło np.to https://www.bygoneblades.com/buy-german-sawback-fire-service-bayonet-eickhorn-1935-41 Czasem wystarczy pokombinować z translatorem Ps.Oczywiście kolega toyotomi precyzyjnie naprowadził czego szukać,jak zawsze
 9. Być może,znalazłem takie foto... Trzecia pochwa od lewej,no chyba że foto mnie myli?Swoją drogą nie wiedziałem,że było tyle różnych pochew(zaczepów).
×
×
 • Create New...

Important Information