Skocz do zawartości

Allegro Great Hits vol.26


Wojciech115

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 263
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
A co jest nie tak z tym granatem, bo nie bardzo kojarzę?

Jeszcze słówko odnośnie łuski do NKM : Ta łuska mnie rozwaliła, 700 pln i jeszcze 3 dni do końca...W zeszłym roku taką kopnąłem:)" - taką, czyli dokładnie z takim samym denkiem, czy podobną? ;) Bo ja DOKŁADNIE takiej jeszcze nie widziałem (diabeł tkwi w szczegółach). No i kwestia szyjki dla niektórych jest dość istotna, rzekłbym że między pogniecionym egzemplarzem a sztuką idealną jest taka różnica, jak między Mercem S klasse z salonu a Mercem S rozjechanym po zderzeniu z TIR-em. Oba to Merce, ale ceną się różnią, nieprawdaż?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak voucur, z takim samym denkiem bo innych bić nie było.Porównując stan mojej łuski do merca rozjechanego przez TIRa to tak jakby z niej został tylko kawałek pogniecionego denka a jak widać stoi i jakoś wygląda.Jak po drobnej stłuczce - urwany zderzak, zbita lampa i delikatnie pognieciona maska:)...Poza tym ja swojej nie porównywałem do tej z allegro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje to do Twojej z całym szacunkiem, ale nie da się dokompletować pocisku, a niektórym kolekcjonerom o to chodzi, żeby mieć komplet, a nie samotnie stojącą łuskę na półce (a pocisków akurat na rynku kolekcjonerskim nie brak, tylko ładnych niezniszczonych łusek). Nie mówię że Twoje znalezisko nie jest fajne, bo jest, nie wzgardziłbym. Cena za nią też by była zapewne 3-cyfrowa. Ale nie jest to ładny stan niestety.

A co do denka, mówiłem, diabeł tkwi w szczegółach... Na Twojej są punce odbioru czy tylko standardowe sygnatury FA D 39 72? Przyjrzyj się uważnie. Taką bez odbiorów też miałem w łapach, poszła za 750 PLN. Ale taką z odbiorami to pierwszy raz widzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie