Skocz do zawartości

CALL OF DUTY OPS BLACK


YouTube

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście nie polecam tego gniota przez wielkie G... Mam tego szita i nie jest wart 120 zeta które za niego dałem. Błędy, lagi i mnóstwo innego badziewia utrudniającego albo raczej uniemożliwiającego normalną grę. Dołączenie do gry w trybie zombie to szansa 90% niepowodzenia bo wywala z lobby. Jak dla mnie póki co to badziew roku. Banda nierobów i partaczy z Treyarch powinna za to ładnie beknąć. Jak nie wydadzą szybko odpowiednich paczy poprawiających ten cały syf to będzie to ostatni COD jakiego kupiłem. Tyle ode mnie.

pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj skończyłem i powiem tak, że ani to najlepsze ani ani najgorsze-mówię oczywiście o fabule. Moim zdaniem od takiej marni jak COD wymaga się naprawdę czegoś zaje......stego a od kiedy przestali rać na tapetę" II WŚ gra stała się średniakiem. Co do spraw technicznych gniot, bubel, itp roku a może i dziesięciolecia. Ja osobiście jestem wielkim fanem strzelanek i od kilku lat gram w nie zaraz po premierze i nie przypominam sobie aż takiego gó..a. Wczoraj czytałem, że w ciągu 5 czy 6 dni sprzedaży w Polsce grę kupiło 45 tys., osób i moim zdaniem tyle polskich fanów wielce się pod względem technicznym zawiodło. Tym bardziej, że firma olała jak na razie problem. Łatka, która jest pomaga trochę na multi ale na singiel nic nie daje. Choć ja osobiście nie grałem w multi to wiem, że w tym trybie błędów i problemów jest masa. Zgadzam się z Tobą a.korbaczewski co do ilości filmów-przedłużają w niepotrzebnie grę i nie ma możliwości (w większości)ich pominięcia.
Czy kupować grę za 100zł- moja odp. to na pewno nie teraz. Lepiej poczekać jakiś czas gdy wyjdą łatki do gry.
Czy grać-oczywiście, że tak bo jak pisałem wyżej nie jest to coś najgorszego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
poziom trudności najlepszy z wszystkich serii ale ogólnie to sporo błędów i pomieszany sprzęt w tamtych czasach nie mieli takich kolimatorów. już za 18 dni ma być pokazana nowa część COD MW3 może ona będzie lepsza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Witam!
Mam tą gre i problem z jej przejściem...
Jest to pierwsza z misji w Wietnamie; w czasie ataku Wietnamczyków jeden z nich skacze na mnie" i zaczyna dusić. Pojawia się napis (po angielsku nie kumam) ale chyba chodzi bym wcisnoł F niestety nic to nie daje i żółty" mnie rozkłada...
Poradźcie jak go pokonać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Dla mnie ta gra była super, ale wiadomo, tylko na multi. Osobiście wolę linię COD robioną przez Infinity Ward, czyli Modern Warfare. Gra jest zbudowana graficznie" bardzo dobrze, ale wszyscy wiemy, że w serii COD chodzi tylko o znakomity tryb multiplayer. Zresztą już wcześniej o tym napisałem :) Ja w każdym razie polecam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie