Skocz do zawartości

Rekonstrukcja w Skarżysku 2010


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Nagroda Nobla za widoczny na zdjeciach sposob umiejscowienia i zamontowania tarczy pancernej do Mg w transporterze (ot) chyba lepiej by bylo gdyby tej tarczy nie bylo wcale :(
Jak widac po zdjeciach Pantery mozna zrobic cos bardzo dobrze -albo tak jak w przypadku montażu tej tarczy zwyczajnie ..... dobry spawacz jest w stanie zrobic to jak nalezy w 2 moze 3 godzinki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra impreza z ogromnym rozmachem, pomimo niemożliwego do zniesienia upału. Mnóstwo widzów, zapierająca dech w piersiach kanonada z broni, jak na prawdziwej wojnie i piekny, chociaż bardzo trudny dla pojazdów teren.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.skarzysko24.pl/content/view/6841/248/

kolejne zdjęcia

Szkoda tylko, że przez jednego człowieka owca" nazywany, pozostał niesmak po całym świetnym wydarzeniu.
Człowiek ten powinien zastanowić się nad sobą i nie przynosić pracy na pole rekonstrukcji.

Efekty pirotechniczne świetne, ziemia drżała. wkradł się troszkę chaos, ale ogólnie OK. Swoją rolę spełnił narrator.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz refleks szachisty po zawale z tą tarczą
Jeśli masz pomysł na zamontowanie tarczy bez integracji w oryginalna strukturę chętnie usłyszę (bez ciecia czy spawania bezpośrednio do kadłuba)

Ta cudowna wedle ciebie pantera to jaka ma być wersja
nie widziałem do tej pory A z tak wysokim wentylatorem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że się wtrącę... Potraficie tylko pisać kto co zrobił źle! Żaden z Was się nie wychyli tylko siedzi przed kompem i krytykuje. Cwaniaczki... Mogę dostać karton a co mi tam. Powiem szczerze, że mam dość takich gogusiów co tylko krytykują czyjaś pracę! Do roboty a nie się wymądrzać. Co reko to ta sama gadka! Ato źle..." A tamto źle..."
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyt.Jeśli masz pomysł na zamontowanie tarczy bez integracji w oryginalna strukturę chętnie usłyszę (bez ciecia czy spawania bezpośrednio do kadłuba)

nie da sie tego zrobic bez spawania co wczesniej juz napisalem. A prowizorka jaka jest kazdy widzi

cyt.Potraficie tylko pisać kto co zrobił źle! Żaden z Was się nie wychyli tylko siedzi przed kompem i krytykuje. Cwaniaczki... Mogę dostać karton a co mi tam. Powiem szczerze, że mam dość takich gogusiów co tylko krytykują czyjaś pracę! Do roboty a nie się wymądrzać. Co reko to ta sama gadka! Ato źle..." A tamto źle..."
-Po to sie pisze co wyszlo nie tak żeby to poprawic
ale jak lubisz wynalazki - twoja sprawa kolego (rozumiem ,ze ta nieszczsna tak zamontowana tarcza to efekt twojej ciezkiej pracy) która została skrytykowana.
cyt. Do roboty a nie się wymądrzać. - takie zlote mysli to juz chyba kiedyś słyszalem czy to nie tow.Wieslaw Gomułka miał takie plomienne przemowienie. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Perfekcjonista się trafił... Weź kolego pod uwagę polskie realia, wypożyczany sprzęt, skromny budżet itd... A przede wszystkim pośpiech... Spójrz jak to widzą widzowie a nie krytykujesz... Jak taki detalista kolega jest to proszę bardo .... Zaprezentuj swój super sprzęt?
I z tym miłym akcentem zakończę ta dyskusję.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoony vel mial vel myszaniolek - doskonale wiesz, że cokolwiek byś napisał nikt z nas nie weźmie tego pod uwagę.
Oszczerstwa i kłamstwa, do jakich się w przeszłości dopuściłeś dyskwalifikują cię do dyskusji z kimkolwiek, posiadaczu wielu nicków na Odkrywcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zawsze znajdzie sie wielu niezadowolonych lub zadowolonych inaczej, jesteśmy tylko w Polsce;-)nie ma co się spierać, rekonstrukcja była naprawdę dobra. Ludność cywilna oprócz tego że oniemiała od huku, musiała wysłuchać
historycznego wykładuponiekąd przymusowo;-) i to jest dobre, najpierw lekcja trudnej (sądząc z wypowiedzi widzów)historii a potem widowisko. I nie łudźmy sie,że widzowie są na wysokim poziomie historycznym, tylko niewielki procent z nich cokolwiek wie o 2 WŚ. A już tych co zauważą inne mocowanie na czołgu, to mógłbym się spokojnie założyć,że nie było takich osób. warto poczytać wypowiedzi widzów na portalu społecznościowym Skarżyska, zobaczyć poziom ignorancji i pretensje o upał;-) Takie widowisko jak w Skarżysku, to bardzo dobry element powszechnej edukacji, gdy historia w naszym kraju nie cieszy się zbytnią popularnością popularnością.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyt.No cóż... Perfekcjonista się trafił... Weź kolego pod uwagę polskie realia, wypożyczany sprzęt, skromny budżet itd... A przede wszystkim pośpiech... Spójrz jak to widzą widzowie a nie krytykujesz... Jak taki detalista kolega jest to proszę bardo .... Zaprezentuj swój super sprzęt?
I z tym miłym akcentem zakończę ta dyskusję.
Pozdrawiam
-No przy takich argumentach nie pozostaje nic innego jak napisać (szwajcary sa tansze tez widzowie nie zorientuja sie co to za mundur a chyba chodzi o to zeby wszystko bylo jak najblizsze wojennej rzeczywistości - jezeli cos jest zrobione zgodnie z polską tradycją na zasadzie( a moze przejdzie) jak ta tarcza -piszę o tym (moze w koncu ktoś przestanie żyłowac i zrobi to -ja za właściciela raczej tego nie zrobie skoro on sam ma to w.... -a co do sprzetu (poczekam kolego aż swoim sie pochwalisz) doskonale sobie zdajesz sprawe ,że jednostki nie stac na wlasnego OT) chyba ,że jest synem szejka (zawsze podoba mi sie tlumaczenie nijakosci i partactwa polskimi realiami:) )
cyt.Nie pozostaje ci nic innego jak nabyć własną tatrę i pokazać jak należy ja przebudować
Są w kraju przyzwoicie przebudowane egzemplarze
i mozna jak sie okazuje zrobic to poprawnie (tylko trzeba chcieć) a kurczowe tlumaczenie ,ze to ,że śmo bo kasa bo pospiech bo polskie realia jest smutne :(
cyt.Yoony vel mial vel myszaniolek - doskonale wiesz, że cokolwiek byś napisał nikt z nas nie weźmie tego pod uwagę.
Oszczerstwa i kłamstwa, do jakich się w przeszłości dopuściłeś dyskwalifikują cię do dyskusji z kimkolwiek, posiadaczu wielu nicków na Odkrywcy.

I tym miłym cytatem zakończę dyskusje -bo raczej nie mam szans z takimi dyskutantami
Nawet jak cos bedzie beznadziejnie zrobione zawsze znajdzie sie ktos kto bedzie do upadłego uzywał argumentów o niewiedzy widzow, polskich realiach itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kolega weźmie pod uwagę:
1. Dostępność
2. Ceny
3. Jakość reprodukcji mundurów względem kosztów.
P.S. Jakbym chciał wyglądać 100% to bym musiał być synem szejka;) Koszt repliki laszaka" (Stg44) to 28 000zł więc uważam, że dalsza dyskusja nie ma sensu. Znam realia cen dobrego porządnego reko;)
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszczerstwa i kłamstwa, do jakich się w przeszłości dopuściłeś dyskwalifikują cię do dyskusji z kimkolwiek, posiadaczu wielu nicków na Odkrywcy."


Czemu nie spotkajcie się w cztery oczy, i nie wyjaśnicie sprawy raz na zawsze ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie poczekajcie na koncowy efekt pantery, narazie była to prapremiera i raczej sprawdzanie układów jezdnych i silnika w ciężkim terenie.........
przez jednego człowieka.:((( Grzesiek miał cały miesiąc poślizgu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie