Skocz do zawartości

Allegro - weryfikacja oryginalności vol.2


krank

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 318
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Ryngraf wg. mnie to postarzona kopia. Zimówka ma nową wstążkę, sam medal wygląda dobrze ale wiadomo są kopie i kopie, po jednych od razu widać, że są lipne inne zaś do perfekcji przypominają oryginały. Dlatego wychodzę z założenia iż na aukcjach nigdy nie ma pewności co jest w stu % oryginalne a co nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam jeszcze raz do tej aukcji:
http://allegro.pl/insygnia-rzm-i1207544216.html

Pisałem do Sailera PW gdyz mam pewne watpliwosci co do ich nieoryginalnosci niestety bez odpowiedzi.

Osoba która je wystawiła zarzeka sie, że to oryginały i sama sie załamała jak jej powiedziałem ze to prawdopodobnie podróby.

Ale tu ciekawostka to jest insygnie z aukcji jeszcze przed wyczyszczeniem.

Co wy na to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka, nie zaglądam zbyt często na ten adres @. Pozostaje przy swojej teorii, iż odznaczenia są 100% lipne, a postarzanie przedmiotów to żadna sztuka :] A te z czaszką to w ogóle wytwór bujnej wyobraźni osoby robiącej takie odlewy. Nigdy nie spotkałem się z niemieckimi insygniami na czapkę mocowanymi na śrubę". Poza tym widać iż są to tanie współczesne odlewy, pewnie pochodzące z jednej wytwórni" :] Nie pamiętam już jak to było dokładnie ale RZM to oznaczenie zaklepane dla ???partyjnych??? że tak powiem produkcji (SS,NSDAP,HJ itp. itd.) dlatego nie wiem co robiło by na orzełku LW. :]

+PZDR+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, 184PLN za takie ewidentnie lewe g***o...

co do stanu przed czyszczeniem" to te odlewy najczęściej wykonywane są z tak parszywego stopu, ze wystarczy tydzień w odpowiedniej glebie i będą tak wyglądać

Swasta i magiczne" RZM faktycznie robią niektórym kisiel z mózgu

foty ku pamięci co by się inni nie dali robić w ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dimmu66, to nie jest oryginalna grawerka
jak do tej pory nigdzie nie pojawił się bagnet z grawerunkiem w tym stylu, którego oryginalność potwierdziłby ktokolwiek poza sprzedawcą

krótko mówiąc ktoś zniszczył bagnet, a co jakiś czas trafiają się frajerzy, którzy płacą ciężkie pieniądze za takie g***o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie