Skocz do zawartości

hakoff na carskim poligonie, 29.05.2010


Rekomendowane odpowiedzi

impresja o berdanie. z piasku trafiają się idealne sztuki, kto by powiedział, że od 130 lat leży w ziemi.

tyle fotek.
tłem było mnóstwo pocisków do berdka, tępołukowych do mośka, 2 ptasie obrączki i kilka pepeszek.
ostroga moczy się w occie, jak się wymoczy to wrzuce na ID, może wtedy ktoś powie o niej coś więcej.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... może nie jestem specem od konserwacji zabytków, ale efekt półgodzinnego moczenia ruskich sreberek w soku z cytryny jest imponujący. później suszenie i do holdera. poprzednie, które tak traktowałem nadal bardzo ładnie się prezentują. a już tak zupełnie poza tematem, to sposób z cytryną zaczerpnąłem z tego forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

missbongo może za długo w cytrynce trzymaleś,ja trzymam monetki ok. 10-15 min. i naprawde efekt jest niezły,ruskie sreberka nawet zachowują swoj połysk i wcale nie są matowe,ale jest zasada, jak monetka jest czytelna w ładnej patynie to wkładanie do kwasku jest profanacja,ja wkladam monetki zabrudzone grynszpanem i oblepione brudem które nie są czytelne i osiągam niezły efekt...zresztą wejdz na stronę;numizmatyka-twoim hobby, i tam specjalista numizmatyk również do sreberek poleca kwasek z cytrynki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie